Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
Zarejestrowany: 4 lat temu
Posty: 0 boryss
20 lut 2013 - 13:28:47
Witam...
opisze mój problem..a więc udałem die do lekarza dermatologa jakies 2 tygodnie temu ,ponieważ mój członek miał dziwnie czerwony kolor chodzi o żołądz i moszne.. skóra była zaczerwieniona i taka "śliska " świecąca a podczas wzwodu jak juz krew odpłyneła i żołądz robił sie juz miękki to taka jakas świecąca i pofałdowana a oprócz tego jakies wypryski (grudki ) na członku... wiec sie udałem do lekarza i zapytałem co sie dzieje i chciałem ten problem zdiagnozowac i poddac sie leczeniu... dermatolog obejrzał moje przyrodzenie i stwierdził ,że nic mi nie jest (moze tylko tak powiedział ,żeby mnie nie zamartwiac bo byłem w złej kondycji psychicznej) i przepisał maści...spytałem doktora czy moze jakies badania bysmy zrobili szczególowe na co lekarz powiedział ,że nie jest to potrzebne i przepisał dwie masci... jedna to masc sterydowa "Pimafucort" 15 g ,którą zalecił raz na dzien stosowac i druga masc to jakas w tubce ja po kremie na której nie pisze nazwa konkretna tylko podany jest skład: vt A 10,0 hydrocortisan 1,0 Ol.Priciuui 10,0 Ung,Cholesteroli od 100,0 przepraszam jak cos przekreciłem pisząc skład ,ponieważ etykietka ze skłądem jest wypisywana recznie pismem "lekarskim" ...takze moze cos przekreciłem... ale do setna... to masc druga w tubie stosowałem dwa razy tak jak doktor zalecił zawsze na umytego penisa i smarowałem moszne żołądz jak i członka natomaist tą sterydową na nastepny dzien i tylko raz ,...równiez na moszne członka i bezposrednio na żołądz... i masci stosowałem około tygodnia narazie odstawiłem poniewaz niewiem czy to normalne objawy czy nienormalne ale strasznie mi sie zaogniła skóra na członku i jest bardzo sucha, pomarszczona i podczas masurbacji nie odczuwam tak dużej przyjemnosci jak przed zastosowaniem tej masci.... chce jeszcze zaznaczyc ze troszke mnie swedziało i piekło po nasmarowaniu ...zdjecia załączyłem i chce wspomniez ,że zanim zastosowałem te masci nie miałem az takich zmian na członku... chodzi o ta skóre ognistą i wysuszonoą... i co teraz? dalej stosowac ? czy moze ta sterydowa masc miała zły wpływ na to? prosze o jakąs opinie..... dziekuje z góry ..pozdrawiam

[imageshack.us]
[imageshack.us]
[imageshack.us]
[imageshack.us] Odpowiedz Cytuj
Zarejestrowany: 9 lat temu
Posty: 4040
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
20 lut 2013 - 16:37:52
a na żółędzi również masz jakieś zmiany? możesz przesłać ich zdjęcie?
generalnie trzeba wrócić do dermatologa, pokazać że coś takiego się dzieje, pewnie trzeba będzie zmienić leki, nie jest to coś czym musisz się szczególnie martwić, na pewno nie jest tak że dermatolog zataił przed Tobą jakieś straszne wieści, ale trzeba próbować co podziała Odpowiedz Cytuj
Zarejestrowany: 5 lat temu
Posty: 8044
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
20 lut 2013 - 16:38:36
Witam, a jak długo dermatolog kazał stosować te maści?? czasem pod wpływem pimafucortu może dojść do przejściowego zaostrzenia zmian na skórze, natomiast mówiąc szczerze nie wiem czy ma to być aż tak nasilone. Najlepiej byłoby udać się na kontrolę do dermatologa i niech on się wypowie w tej sprawie. A póki co nie stosowałabym już tych maści. Odpowiedz Cytuj
Zarejestrowany: 4 lat temu
Posty: 0 boryss
20 lut 2013 - 18:07:06
dziekuje za odpowedzi....
a wieć przed moja żołedz jest troszke zaczerwieniona natomaist ma dziwną skóre (taka jakas śliska) i tak jak wspominałem wczesniej po wzwodzie gdy juz krew odpłynie i sie robi miekka są na niej takie fałdki świecąca tak jakby sie łuszczyła ... troche to dziwnie wygląda i zarazem bardzo charakterystycznie.... hmm a czy wszystko wróci do normy jak odstawie tą masc sterydową? bo raz ze skóra sie zaogniła i pomarszczyła to w dotyku jest jescze inna tak jakby nie moja... do dermatologa udam sie w piatek...w chwili obecnej odstawiłem masci gdyz sie troszke przestraszyłem... dermatolog powiedziałmi ze masc w tubie 2 razy dziennie natomiast sterydową raz dziennie i powiedział ze pod koniec lutego zebym przyszedł na kontrole... i to wszytsko co usłyszałem... załącze zdjęcia żołedzia... prosze zobaczyc jaka ta skóa jest sliska świecąca tak jakby miała efekt bardzo mocnego naprężenia... to chyba nie naturalne... co to za objawy ..hmm
[imageshack.us]
[imageshack.us] Odpowiedz Cytuj
Zarejestrowany: 9 lat temu
Posty: 4040
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
20 lut 2013 - 18:46:24
pierwsze zdjęcie nie jest najlepsze, lampa się odbija w nim, drugie nie da się otworzyć, generalnie nie wiem czy akurat maści są tutaj winne, raczej jest to mało prawdopodobne, chociaż też niewykluczone, ja osobiście nie wiem co jest przyczyną, może jeszcze z jakimiś antybiotykami albo maściami przeciwgrzybiczymi bym próbował, ale niech się wypowie dermatolog Odpowiedz Cytuj
Zarejestrowany: 4 lat temu
Posty: 0 boryss
20 lut 2013 - 19:10:24
[img818.imageshack.us]



Uploaded with ImageShack.us

to może te zdjęcia bedą działac...... Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.