Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
13 lut 2013 - 20:47:14
Witam
Od tygodnia czuję w lewej dłoni lekki niedowład tak jakbym miał zcierpniętą, zmarzniętą dłoń.Dłoń jest wyrażnie osłabiona-nie mam siły w palcach -dziwne uczucie -nawet podnosząc długopis muszę się skupić na tej czynności...
Dłoń nie boli, nie jest zaczerwieniona ani spuchnięta
mam 37 lat pracuje fizycznie w budowlance
obecnie jestem w eu
ogólnie jestem zdrowy -nie choruje na nic,nie biorę żadnych leków.
Bardzo proszę o jakąś poradę Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
13 lut 2013 - 22:05:28
to co opisujesz jest trochę niepokojące, wygląda na niedowład, tylko pytanie jest: z jakiego powodu
czy to się stało nagle? na przykład w trakcie pracy fizycznej? przy dźwignięciu? szarpnięciu? gwałtownym ruchu?
czy pojawiały się kiedyś jakieś nagłe problemy z widzeniem? Odpowiedz Cytuj
13 lut 2013 - 23:41:53
dzięki ze znalazł pan chwile dla mnie
mam dość ciężką prace często dzwigam ciężkie żeczy czasami bolaly mnie ręce ale to przechodziło normalne a teraz nie boli a jest ta dłon taka zcierpnieta
nie przypominam sobie tez bym miał jakies problemy ze wzrokiem
od miesiąca ograniczylem palenie do ok 5 procent- palilemok 25szt dziennie -jnie wiem czy to pomoze w dalszej diagnozie Odpowiedz Cytuj
13 lut 2013 - 23:49:01
jakies tabletki masci wszystko co mogę bez recepty w niemczech wykupic
z góry wielkie dzięki za każdą porade Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
14 lut 2013 - 00:11:43
jeżeli faktycznie pojawił się niedowład - a opisujesz to tak jakby to był niedowład, to tutaj maści raczej nie pomogą, przede wszystkim trzeba potwierdzić że to niedowład i szukać przyczyny, tak więc wskazana jest wizyta u lekarza podstawowej opieki, jeżeli ten uzna że coś się dzieje to skieruje Cię do neurologa, ewentualnie jeżeli nie masz ubezpieczenia to prywatnie od razu możesz zapisać się do neurologa Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.