Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
07 lut 2013 - 23:45:03
witam,mam 23 lata
jestem w 5 miesiacu ciazy.
przy stosunku jak i przy kapieli odczuwam bole brzucha na dole z prawej strony...
czasem po 2 godz od kapieli nie moge zasnac gdyz boli bez przerwy...sad smiley
mieszkam w uk i tutaj kobietom w ciazy robi sie malo badan... chodzilam natomiast prywatnie usg - wszystko pieknie, bez zadnych powiklan, badania moczu krwi rowniez w normie... a nikt nie potrafi mi odpowiedziec czym sa spowodowane takie bole przy jakim kolwiek kontakcie z woda?
uzywam bardzo letniej wody nawet, nie ma znaczenia czy prysznic czy wanna bole i tak sie pojawiaja... wszystko jest wporzadku ze mna jak i dzieckiem, tylko zastanawiam sie czym takie bole sa spowodowane?czy to normalne? pozdrawiam... dziekuje z gory za odpowiedz. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
10 lut 2013 - 19:36:14
nigdy wcześniej nie spotkałem się z tym aby kąpiel czy ogólnie kontakt z wodą sam w sobie wywoływał bóle brzucha
czy to się dzieje zawsze po kąpieli?
a może jest to związane bardziej z jedzeniem?
czy wtedy kiedy pojawiają się te bóle brzucha częściej się wypróżniasz?
\jaki charakter mają te bóle? to są kłucia? ściskanie? skurcze? pieczenie? tępy ból? jakiś inny? czy to jest ból jakby skóry brzucha, ściany brzucha czy może narządów wewnątrz? Odpowiedz Cytuj
12 lut 2013 - 21:51:11
bardzo dziękuję za odpowiedz... jest to skurcz czasami z kluciem połączony jakby w środku... zawsze przy kapieli po jakichs 2 min w wodzie zaczyna boleć... dol z prawej strony okolice wyrostka a wyrostek mam wycięty. wczoraj złapał mnie w tym miejscu mocny skurcz bardzo bolesny. nie moglam się ruszyć trwał kilka min i przestało, stalo się to na mieście... tylko ze był inny niż ten przy kapieli.. skurcz był niżej jakby pod brzuszkiem . taki skurcz z znienacka złapał mnie trzeci raz w okresie ciazy... jeżdżę po lekarzach szpitalach, ale oni twierdzą ze to jest 'normalne'.... :-( . co to może być? usg, badania krwi moczu wporządku, jedyne z czym mam problem to czasem mam problemy z załatwieniem sie, 2-3 dni bez oddawania kalu, ale ostatnie kilka dni jest lepiej, staram się jeść rzeczy na poprawę trawienia więc chyba nie ma to nic z tym? wiem ze ciężko cocokolwiek stwierdzić przez internet ale jestem bardzo wdzięczna za każda informacje przepraszam za troszke chaotyczny post, pozdrawiam... Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
12 lut 2013 - 22:05:42
nigdy nie słyszałem o tym aby kąpiel powodowała takie bóle, miałaś robiony szereg badań laboratoryjnych, do tego USG również w porządku, może faktycznie nie należy się tym przejmować, jeszcze ewentualnie możesz się z tym zgłosić do swojego lekarza ginekologa z racji tego że jesteś w ciąży, ale chyba to ni e jest nic niepokojącego Odpowiedz Cytuj
13 lut 2013 - 01:01:30
dziękuję za odp. chyba sprawa się wyjaśniła... krótko po napisaniu ostatniego posta, Zaczelam czuć bardzo silne pieczenie z prawej strony brzucha, płakałam z bolu... po kilku min byłam w szpitalu. okazało się ze to ja mam jakas infekcje intymna, zostałam przebadana a ponowne badanie moczu to potwierdziło. nie wiem dlaczego nie stwierdZili tego wcZeśniej, przepisali mi tabletki... na szczęście z dzieckiem wsZystko w porzadku... pozdrawiam.. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
13 lut 2013 - 18:07:55
żadne badanie nie daje 100% pewności, widocznie coś tam się działo ale jeszcze się wcześniej nie ujawniało
w każdym razie dobrze że się wyjaśniło, dostałaś antybiotyk, miejmy nadzieję że teraz będzie już tylko dobrze Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.