Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
06 lut 2013 - 20:17:03
Witam smiling smiley Sprawa nie dotyczy mnie ale mojego dobrego przyjaciela. Chodzimy na siłownię od 2 miesięcy. On ma 19 lat. Dzisiaj ćwiczyliśmy i zauważyłem na jego przedramieniu dziwnie formujące się żyły. Ćwiczymy więc dobrze widać u nas żyły na przedramieniu ale u niego wygląda to tak że na paru żyłach mniej więcej co 1 cm tak jak by skóra była bardziej napięta i żyłą się chowa ale parę minimetrów dalej znowu się pokazuje. Dajmy na to że ma żyłę która widać o długości 15 cm i tak co 1 cm ta żyłą się chowa i to wygląda jak jakieś fale. Strasznie to dziwnie wygląda ale z ciekawości chciałem się dopytać czym to jest wywołane. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
06 lut 2013 - 20:20:59
Witam, szczerze powiem, że nie wiem dlaczego tak jest, może po prostu taka "uroda" układu żylnego kolegismiling smiley. Jeśli nic mu nie dolega to nie ma się czym przejmować. Odpowiedz Cytuj
06 lut 2013 - 20:34:20
Nie będę zakładał może nowego tematu to dopytam się od razu tutaj smiling smiley Teraz chodzi o mnie. Mam taki problem i to od bardzo dawna z lewym barkiem. Po prostu nacisnę prawą ręką mój lewy bark z boku to czuje jak moja kość wpada do środka. Gdy już nie naciskam bark wyskakuje na swoje pierwotne miejsce. Czasami z kolegami robimy sobie sparingi bokserskie i po dłuższym trzymaniu ręki w górze strasznie mnie bark bolał. Po dwu miesięcznym trenowaniu na siłowni ból w barku podczas trzymania lewej ręki zmalał ale nadal jest. Jak mam dalej postępować w sprawie mojego barku?? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
07 lut 2013 - 17:23:50
No najlepiej byłoby w tej sprawie skonsultować się z ortopedą, objawy mogłyby wskazywać na niestabilność stawu barkowego, ale żeby mieć pewność musiałby Pana zbadać właśnie ortopeda. Można poprosić lekarza rodzinnego o skierowanie. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.