Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
04 lut 2013 - 21:55:15
Od dłuższego czasu odczuwam drganie głowy. Dzieje się to zarówno w ciągu dnia jak i wieczorem. Mój lekarz rodzinny stwierdził, że to kwestia wieku (mam 31 lat), jednak ja nadal się niepokoję i codziennie czuję dyskomfort. Co to może być i od czego?? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
05 lut 2013 - 17:12:15
Witam, czy do tej pory chorował lub choruje Pan na coś poważniejszego?? zażywa jakieś leki na stałe?? na czym polega to drżenie głowy, proszę to dokładniej opisać?? czy poza tym ma Pan obecnie jakiekolwiek inne dolegliwości?? Odpowiedz Cytuj
05 lut 2013 - 18:30:11
Nie choruje, ani nigdy nie chorowałem na nic poważniejszego. Nie przyjmuję żadnych leków. Drżenie nie jest cały czas, są tylko momenty. Najczęściej kiedy siedzę. Mogę to przyrównać do drżenia powieki. Jest to takie samo uczucie tylko, że w głowie. Czy może to być związane z kręgosłupem?? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
05 lut 2013 - 19:33:57
No trudno to tłumaczyć wiekiem bo jest Pan jeszcze dość młodym człowiekiem, natomiast czy próbował Pan zażywać jakiś preparat magnezu, być może ma to jakiś związek z jego niedoborami?? Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.