Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
20 sty 2013 - 00:31:30
witam od paru dni boli mnie podniebienie jest gorące jak dotknę językiem i ma nieładne plamki
codziennie płuczę dentoseptem i ssam chlorochinaldin niestety nie ponga
zastanawiam się czy to podrażnienie
czy objaw jakiejś choroby
dodaje jedno foto prosze o pomoc Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
20 sty 2013 - 11:55:31
w jakim jesteś wieku?
chorujesz na coś? stosujesz jakieś leki?
masz jakieś inne dolegliwości?
czy te zmiany występują jedynie na podniebieniu czy również w innych częściach jamy ustnej?
czy nie wypiłaś wcześniej nic bardzo gorącego czym mogłaś się poparzyć?
rozumiem że protezy zębowej nie nosisz?

może przydałoby się zastosować na to odpowiedni lek przeciwgrzybiczy albo przeciwbakteryjny, ale tutaj trzeba by było pokazać się u lekarza rodzinnego aby Cię zbadał i wypisał receptę, zmiany masz dopiero od kilku dni więc możesz jeszcze poczekać parę dni, być może one miną same Odpowiedz Cytuj
20 sty 2013 - 13:20:17
Tak choruję na hcv C mam 29 lat nie nosze protez nie mam wkrętów ani mostków
zastanawiam sie czy to możne byc od antybiotyku chociaż mi sie nie wydaje bo nie raz zażywałam dużo antybiotyków tym razem biorę od wtorku na małe zmiany na twarzy doksycyklina 100 2x1 zastanawiam sie tez czy ma to powiązanie z podraznieniem po jedzeniu chrupkich tostów bo również jadłam z początkiem tygodnia
boje sie również czy nie ma to związku z wątrobą czy to nie są złe objawy chociaż jestem pod kontrolą i transaminazy wątrobowe są w normie Odpowiedz Cytuj
20 sty 2013 - 13:24:20
Dodam jeszcze ze czasem biorę leki zoobojetniajace kwasy żołądkowe typu Malox
Codziennie zażywam tez Memotropil 1200mg
takich dziwnych zmian nie miałam nigdy i nie mam nigdzie indziej puki co Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.