Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
09 sty 2013 - 18:54:49
Witam.
Dzisiaj dosyć mocno uderzyłem w duży palec u ręki nie mogę go do końca zgiąć ponieważ wtedy pojawia się ból lecz nie wiem czy jest on wybity ponieważ nie puchnie i boli tylko wtedy gdy próbuje go zgiąć. Moje pytanie jest takie czy warto iść do lekarza czy może po prostu poczekać kilka dni i smarować jakąś maścią i wszystko będzie dobrze? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
09 sty 2013 - 19:02:17
Witam!
Czy palec jest bardzo opuchnięty? Czy to było bardzo moce uderzenie? Czy zginasz go swobodnie pomimo bólu czy w pewnym momencie palec się zatrzymuje i nie możesz dalej zgiąć? Boli tylko jak ruszasz czy cały czas? Odpowiedz Cytuj
09 sty 2013 - 19:08:24
Palec nie jest w ogóle opuchnięty, uderzyłem się no dość mocno gdy zginam w pewnym momencie się zatrzymuje i czuję ból. Boli raczej tylko jak ruszam. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
10 sty 2013 - 19:55:58
No nie mogę bez badania mieć pewności, czy na przykład nie doszło do pęknięcia kości. Dobrze by było, żeby obejrzał to lekarz i w razie potrzeby zlecił RTG. Może Pan się wstrzymać z wizytą i spróbować smarować palec altacetem, jeśli z dnia na dzień bóle będą mniejsze to widocznie było to stłuczenie i powinno samo ustąpić po kilku dniach. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.