Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
30 gru 2012 - 23:19:30
Od paru dni boli mnie kark, plecy i głowa (nie w jednym miejscu, czasami mam wrażenie, że sam tył jak teraz, czasami, że cała lub w różnych miejscach). Utrudnia mi to spanie, bo boli też bardziej jak leżę. Mam tak gdzieś od 4 dni. Jak dłużej stoję to dochodzi ból dolnej części pleców. Nigdy czegoś takiego nie miałam. Czasem mam wrażenie, że łopatka, którą mam wysuniętą też mnie boli jak leżę i w ten sposób najmniej bólu odczuwam leżąc na lewym boku. Mam skolioze, ale nigdy mnie nic nie bolało, nie spadłam znikąd, to się pojawiło tak nagle. Czy to jest od tej skoliozy? Jak siedzę to boli dół głowy, szyja i górna część pleców, a jak stoję to dolna. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
31 gru 2012 - 00:18:16
Witam!
Czy nie przeciążyła Pani w ostatnim czasie kręgosłupa jakimś dźwiganiem albo jakimiś ćwiczeniami? Czy po za tym ma Pani jakieś dolegliwości? Czy nie zaczyna się jakaś infekcja? Czy choruje lub chorowała Pani kiedyś na coś poważnego? Czy bierze Pani jakieś leki na stałe? W jakim jest Pani wieku? Odpowiedz Cytuj
31 gru 2012 - 15:52:31
Mam 16 lat i to się zaczęło nagle, bez przyczyny. Nie biorę żadnych leków, nie zapowiada się na chorobę...
Najbardziej boli głowa i kark, głowa z tyłu na dole i u góry... Mam dość sporą skoliozę i hiperlordozę lędźwiową. Ale nigdy wcześniej mnie nic nie bolało, teraz tak nagle mnie ten ból napadł i trwa już parę dni - dzień i noc, najwięcej jak siedzę, mniej jak się ruszam. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
01 sty 2013 - 18:26:45
Trudno jednoznacznie stwierdzić co może być przyczyną tych dolegliwości, ale myślę, że warto skonsultować się z lekarzem rodzinnym, jeśli uzna za konieczne zleci badanie RTG kręgosłupa lub skieruje do neurologa na konsultację. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.