Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
25 sie 2009 - 09:10:25
Witam. Mam 22 lata Wczoraj wieczorem poczułam ból w lewej pachwinie kierujacy sie w okolicy łonową... Ból trwa do dziś ale tylko przy dotyku nie jest zbyt uciazliwy ale martwi mnie i zastanawiam się czy gdzieś się udeżyłam, a może są inne powody ku temu i czy powinnam pójść z tym do lekarza. Mierzyłam temperature 36,5. Miesiączka nie zauważłam zmian raczej regularna. Czy ból mógł spowodować np. to ze brałam antybiotyk- globulki przeciw grzybicy? Proszę o szybką odpowiedz. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
26 sie 2009 - 01:46:20
i co przypomniałaś sobie czy nie uderzyłaś się w te bolesne okolice?
miałaś jakąś infekcję? jak nazywały się globulki które na to brałaś?
jakie były objawy tej infekcji i jak dawno to było?
jaki charakter mają te bóle?
nie zauważyłaś zaczerwienienia, swędzenia, pieczenia w okolicach krocza?
miałaś kiedyś problemy z kamicą dróg moczowych?
miałaś kiedyś problemy z przepukliną?
masz jakieś problemy z kręgosłupem?
masz jakieś problemy z oddawaniem moczu? pieczenie cewki moczowej? bóle brzucha? nagłe parcia na mocz? Odpowiedz Cytuj
01 wrz 2009 - 13:54:18
Byłam u ginekologa zbadał mnie i powiedział, że wszytko jest ok! Na wizyte mam się zgłosic za ok. dwa tyg jak skoncze brac kapsułki do pochwowe w celu poprawienia kwasowości. czy jakos tak. nie wiem czy nawet dobrze napisałam w każdym bądź razie są to kapsulki male do pochwowe. Z góry dzieki za odp. Pozdrawiam Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
01 wrz 2009 - 23:49:42
a bóle ustąpiły? często takie bóle trwające kilka dni nie mają żadnej konkretnej przyczyny, nie są spowodowane żadną chorobą, jeśli natomiast trwają dłużej to trzeba szukać przyczyny
miałaś jakąś infekcję narządów rodnych albo dróg moczowych? masz jakieś bóle brzucha, częste oddawanie moczu, pieczenie cewki moczowej? jeśli tak to to może być przyczyna Odpowiedz Cytuj
02 wrz 2009 - 06:07:51
Ból ustąpił... nie za obserwowałam żadnych innych objawów Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.