Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
13 gru 2012 - 17:17:22
Witam chcialabym sie dowiedziec co mozna stosowwac aby sie pozbyc przebarwien na podniebieniu twardym, osttnio zauwazylam ze jest przy dotyku jezykiem jakby suche po srodku a reszta śliska, a takze jakby żołtawe, z odcieniami białego, jakby wyblakło miejscami. Nie pale, od czego to moglo powstac i jak sobie poradzic. OCzywiscie ta suchosc nie jest zawsze, np po zjedzeniu jablka odczuwam suchosc przy dotyku Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
13 gru 2012 - 17:22:51
Witam, a czy poza tym odczuwa Pani jakieś dolegliwości: bóle gardła,podniebienia, pieczenie tych miejsc, stan podgorączkowy?? ostatnio była jakaś infekcja?? czy poza tym choruje Pani lub chorowała na coś poważniejszego, jakieś leki na stałe?? Odpowiedz Cytuj
13 gru 2012 - 17:32:06
bolalo mnie podniebienie mialam takie male pycki ja tak na to mowie, ale zeszlo mi po zstosowaniu masci ze szlwi. biore jedynie skrzyp na wypdanie wloow, ale mam male dziecko i czasem czyscze jej smoczka w swojej buzi Odpowiedz Cytuj
13 gru 2012 - 17:40:21
posmarowałam aphtinem bo mialam w apteczce i na razie nie ma tej suchości, a co do infekcji to kaszlalam dosc sporo i w listopadzie bralam antybiotyk ale zauwazylam ze od jakiegos czasu znowu mam mokry kaszel a tak to nic po zatym nie odczuwam Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
13 gru 2012 - 19:42:39
Myślę, że powinna Pani jednak pokazać się lekarzowi rodzinnemu, on dokładnie obejrzy śluzówki jamy ustnej i zadecyduje czy jest tam coś czym należy się niepokoić. Ewentualnie pokieruje dalszą diagnostyką. Ja nie mam możliwości zbadania Pani i dlatego niewiele mogę tutaj pomóc. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.