Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
10 gru 2012 - 18:22:28
Witam

Od września bolała mnie noga - od biodra do uda. Niedawno noga prawie przestała mnie boleć, ale za to mam wyczuwalne pod skórą zgrubienie (obrzęk (?).
Byłam leczona na rwę kulszową.

3 tyg temu trafiłam do ortopedy, poprzedzając wizytę badaniem USG.
Lekarz "odkrył", że w miejscu bólu czyli od biodra do uda umiejscowiła się maź i podejrzewa zapalenie kaletki ale oczywiście wysłał mnie do ortopedy.

Ortopeda zlecił mi prześwietlenia uda, bioder, na których wszystko wyszło ok poza tym, że w biodrze robi mi się zwyrodnienie(?).
Robiłam badanie: CRP wyszło 6, oraz fosfatazy zasadowej wynik -45,5.

Teraz miałam robiony rezonans ale dziś doktor zadzwoniła, że mam powtórzyć sekwencję, żeby mogła zrobić opis. Czy to oznacza coś złego?? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
10 gru 2012 - 18:25:48
myślę że to nie oznacza jeszcze nic złego, ale dokładnie nie powiem Ci z jakiego powodu lekarz radiolog chce Ci ponownie wykonać badanie, być może nie wszystko zostało zobrazowane tak jak należy, na pewno nie ma powodu aby się tym przejmować, po prostu zgłoś się na badanie a potem z wynikiem do ortopedy Odpowiedz Cytuj
10 gru 2012 - 18:29:23
Zapomniałam dodać, że było to RM bez kontrastu,może to jest powodem.
Zapytałam także czy od nowa będzie wykonywane badanie. Usłyszałam, ze nie, będzie dużo krótsze. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.