Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
21 sie 2009 - 15:00:25
Wczoraj wieczorem podczas biegania przewróciłam się i silnie uderyłam prawym barkiem w drewnianą konstrukcję (sama nie wiem co to było) i usłyszałam tylko odgłos cichego hm.. pękniecia, strzelenia? takie charakterystyczne strzelanie jak daje się usłyszeć podczas strzykania palcami, na początku ból był potwornie silny, ale po chwili wszystko trochę ustało. Później jednak podczas przekomarzania się ze znajomym ta sama ręka została mocno wykręcona do tyłu za plecy. W nocy nie mogłam się na tej ręce położyć ból był tak silny, rano taka sama sytuacja-ból i wrażenie, że coś w środku jest zablokowane. Posmarowałam to arcalenem (nic innego mi nie przyszło do głowy, a altacetu nie miałam). Teraz boli odrobinę mniej, ale nadal nie mam pełnej możliwości ruchu tą ręką, czuje jakby zablokowanie w obrębie stawu. Czy konieczne jest udanie się do lekarza? Wydaje mi się, ze gdyby było to coś poważniejszego to nie miałabym możliwości ruszania tą ręką, tymczasem silny ból pojawia się dopiero w momencie gdy chcę podnieść ją pionowo do góry czy przyciągnąć do klatki piersiowej/pleców. Czy nie obędzie się bez lekarza? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
23 sie 2009 - 19:12:07
na pewno wizyta u lekarza by nie zaszkodziła, ale raczej z tego co piszesz nie wygląda to na jakieś złamanie, bardziej na stłuczenie albo nadwyrężenie stawu spowodowane tym wykręceniem, jeśli faktycznie tak jest to po prostu trzeba czasu zanim ręka wróci do pełnej sprawności

możesz dodatkowo właśnie stosować altace, fastum, olfen, ketolan lub inną maść lub żel działający przeciwzapalnie i przeciwbólowo Odpowiedz Cytuj
20 paź 2016 - 09:59:04
Idź do lekarza. Nic Cię to nie kosztuje, a masz pewność, że wszystko ok. Odpowiedz Cytuj
28 mar 2017 - 11:25:07
wizyta u lekrza nie szkodzi winking smiley Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.