Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
03 gru 2012 - 21:14:36
Co mogę zrobić? Czasami gdy coś zjem później odbija mi się zgniłym jajem . To niezbyt przyjemne uczucie. Coraz częściej mi się pojawia, ale ja nie mam pojęcia co zjadam , że doprowadza do tego . Czy Wy też tak macie ? Jak na to zaradzić? Co jeść, a czego unikać? Proszę o pomoc! Co Wy robicie w takich sytuacjach ? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
03 gru 2012 - 21:57:48
Witam!
W jakim jest Pani wieku? Czy poza tym ma Pani jakieś dolegliwości, bóle brzucha, nudności, wymioty, pieczenie w przełyku, częste odbijanie treścią pokarmową?
Czy zmieniała Pani dietę w ostatnim czasie? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
03 gru 2012 - 22:01:07
przede wszystkim staraj się jeść świeże rzeczy, wydaje mi się, że przyczyną takiego nieprzyjemnego odbijania może być zatrucie spowodowane nieświeżymi produktami
jest taka możliwość że to właśnie o to chodzi w Twoim przypadku? Odpowiedz Cytuj
12 gru 2012 - 18:23:24
Witam . Mam 15 lat. I właśnie od jakiegoś czasu mam tą nieprzyjemną dolegliwość, nawet dzisiaj. Sama nie wiem już co powinnam jeść a co omijać i to szerokim łukiem. Nie wiem też co mogę zrobić, kiedy już odbija mi się . Nie wiem. Czytałam wiele artykułów, ale zgłosiłam się ostatecznie po pomoc tutaj . Odpowiedz Cytuj
12 gru 2012 - 18:27:45
Nie zmieniłam diety, ale staram się omijać niektóre rzeczy np chipsy. Kiedyś potrafiłam sama zjeść całą paczkę a teraz po nich odbija mi się tym czymś . . Ponadto nie mam żadnych innych dolegliwości. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
13 gru 2012 - 18:01:29
Oczywiście należy unikać produktów, które nasilają takie odbijanie i starać odżywiać się zdrowo. A czy ogólnie nie cierpisz na stały przykry zapach z ust, czy to tylko odbijanie?? bo jeśli tak to może to mieć związek infekcją migdałków podniebiennych, z refluksem żołądkowo- przełykowym, z niezdrowymi zębami. Odpowiedz Cytuj
16 gru 2012 - 19:54:36
Postaram się unikać takich produktów .
I moją dolegliwością jest tylko odbijanie. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.