Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
01 gru 2012 - 12:12:06
Witam
Od kilku lat mam problem z lewa reka a mianowicie wczesniej jak reka opadala bezwladnie w dol odczuwalem bol pomiedzy koscia ramienia a obojczyka i bylo to takie ze promieniowalo na cala reke od jakis 6 miesiecy gdy leze na tej rece cierpnie i mam problemy z przewroceniem sie na bok taki straszny bol jak uniose reke do gory to druga reka musze pomagac by powrocila do dolu a bol taki jak by jedna kosc weszla na druga i jeszcze wsadzak kto szpile od jakis 2 tygodni wystapil punktowy bol na koncu barku a przed koscia ramienia ze nie moge w tm miejscu sie mocniej dotknac taki bol i do tego zaczela puchnac mi reka narazie tak nie znaczno ale mysle ze spuchnie bardziej bylem u kilku lekarzy i kazdy to samo ze mnie przewialo bym spal w koszuli z dlugim rekawem a wszystko to diagnozy angielskich lekarzy a o jakies przeswietlenie ciezko sie doprosic i dlatego mam pytanie czy po tych opisanych objawach mozna stwierdzic mniej wiecej co to moze byc?
Pozdrawiam Robert Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
02 gru 2012 - 11:51:57
Witam, według mnie konieczna jest konsultacja z ortopedą i dodatkowe badania jak choćby USG barku lub rezonans. Ale jeśli tamtejsi lekarze nie chcą dać skierowania to nie wiem co poza prywatną wizytą, która tam jest pewnie jeszcze droższa niż u nas mógłby Pan zrobić. Być może będzie Pan w najbliższym czasie w kraju i udałby się Pan tutaj do lekarza. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.