Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
27 lis 2012 - 17:07:44
Dzień dobry!
Przy dotyku wątroby odczuwam dziwny ból, tzn ciężko to nazwać bólem. To takie dziwne uczucie jakbym dotykała siniaka. Nie wyczuwam żadnym zgrubień, miejsce to nie jest zaczerwienione. Co to może oznaczać? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
27 lis 2012 - 19:29:28
a w jakim jesteś wieku?
chorujesz na coś? stosujesz jakieś leki?
masz jakieś inne dolegliwości?
od jak dawna tak masz? nie masz wrażenia że wątroba jest powiększona? gdy leżysz na prawym boku nie odczuwasz takiego jakby dyskomfortu, gniecenia w tym miejscu?
nie doszło do jakiegoś stłuczenia?
pewnie dobrze by było pokazać się u lekarza rodzinnego żeby Cię zbadał, sprawdził czy wątroba nie jest powiększona, czy coś się nie dzieje z drogami żółciowymi i żeby zrobił podstawowe badania Odpowiedz Cytuj
27 lis 2012 - 21:14:13
Witam.
Mam 30 lat, te dolegliwości mam od dwóch dni. Leków na stałe nie zażywam, czasem tylko przeciwbólowe na migreny. Żadnych suplementów itp.
Wątroba chyba nie jest powiększona. Co ciekawe ten "ból" odczuwam przy ucisku ale tylko wtedy kiedy stoję, kiedy leżę nic nie boli. Jeszcze jedno, zauważyłam że po zjedzeniu owoców mój stolec jest papkowaty i rozrzedzony, ma kolor gliny albo jest całkiem żółty. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
28 lis 2012 - 00:29:50
a czy jakieś pokarmy powodują nasilenie dolegliwości? chodzi mi tutaj przede wszystkim o tłuste posiłki?
czy aktywność fizyczna nasila dolegliwości bólowe czy też może uczucie dyskomfortu?
objawy nie są jakoś szczególnie niepokojące ale myślę że dobrze byłoby przynajmniej pokazać się lekarzowi rodzinnemu, może będzie chciał zbadać poziom bilirubiny, aspat, alat, ggtp, ob, zrobić USG jamy brzusznej Odpowiedz Cytuj
28 lis 2012 - 00:36:11
Akurat teraz jestem na diecie tak więc żadnych tłustych potraw nie jadam.
Ćwiczenia również nie powodują żadnego dyskomfortu.
Dziękuje Panu za odpowiedz. Oczywiście jeśli mi nie przejdzie to najpóźniej w pt pojadę do lekarza.
Pozdrawiam i życzę miłej nocki.
Anna Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.