Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
27 lis 2012 - 14:43:58
Witam,
chciałam zapytać jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w 9 dniu cyklu przy cyklach 28/29 dniowych. Ostatnią miesiączkę miałam od 11.11.2012(niedziela) do 16.11.2012(piątek). Stosunek odbył się 19.11.(poniedziałek) Nie zaobserwoałam śluzu płodnego (czy jest możliwe,że nie było go na zawnątrz ? ). Około środy/czwartku bolały mnie jajniki oraz podbrzusze, piersi stały się "nabrzmiałe" Od 23.11(piątek) temperatura waha się pomiędzy 36,9 a 37,4, śluz był mętny(biały), ale wodnisty w niedziele zaczynał robić się bardziej kleisty- nadal biały, bezwonny. Dzisiaj nadal mam uczucie "mokro"

z góry dziękuję za odpowiedź Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
27 lis 2012 - 15:00:28
nie ma takich reguł, szacunków, gdyby można było powiedzieć że w tej czy w innej fazie cyklu nie można zajść w ciążę to naturalne metody planowania rodziny byłyby skuteczne a wiadomo że z tym wcale tak nie jest
po prostu trzeba wykonać test ciążowy i się przekonać Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
27 lis 2012 - 15:01:53
Witam, raczej trudno odpowiedzieć na to pytanie. Przy tak regularnych cyklach owulacja zwykle ma miejsce około 13-14 dnia cyklu co w sumie potwierdzałby wzrost temperatury 23.11 tak jak Pani pisze. Z tego mogłoby wynikać, że 9 dnia jeszcze nie było płodnych dni. Jednak takie szacowanie nigdy nie daje pewności i przy niezabezpieczonym stosunku nie można wykluczyć na 100% ciąży. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.