Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
25 lis 2012 - 23:30:10
Witam,
Od 3 dni odczuwam nie przyjemny ból,ćmienie mocniejsze niż przy miesiączce w podbrzuszu czasem delikatnie promieniuje na tył pleców w dole i mam białe wręcz serkowate upławy...czasem zapach też nie jest przyjemny.Bielina poplamionasad smiley ciągle wkładki...
Miesiączka skączyła mi się 6-stego i miewam ją regularnie.Czy może któraś z was Drogie Panie miała podobny problem?A może porada lekarza coś mi podpowie?!Zastanawiam się czy to jakaś infekcja?ale czego?jajnika?ból silniejszy jest po lewej stronie dodam również, że dziś mija 4 miesiąc od narodzin mojej córci a po porodzie 3 dzień wróciłam na oddział,ponieważ zostawiono mi fragmenty błon i łożyska.Czy to może mieć jakiś wpływ po takim czasie?Antykoncepcji nie używam więc to też nie przez tabletki.
Zanim udam się do lekarza(ciekawe kiedy się do niego dostanę)to prosiłabym o wasze Drodzy Państwo opinię. Na pewno będzie mi łatwiej znieść ten niepokój...

Czekam na wasze opinię...smiling smiley
Pozdrawiam serdeczniesmiling smiley Odpowiedz Cytuj
Pomocnik forum
wieka-58
26 lis 2012 - 00:15:05
Na temat bóli to ja nie będę się wypowiadała ale na bank masz objawy grzybicy /czasami występuje po antybiotyku/ a wizyta i tak u ginelokologa Cię nie minie ,zapisze tabletki dopochwowe i po problemie,
być może badanie ginekologiczne wyjaśni przyczynę tych bóli. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
26 lis 2012 - 01:30:35
dokładnie, objawy które opisujesz mogą świadczyć właśnie o infekcji dróg rodnych, głównie chodzi tutaj o pochwę, ale taka infekcja może wstępować wyżejna macicę, jajowody i jajniki
serowate upławy mogą wskazywać właśnie na to że przyczyną infekcji mogą być grzyby, we własnym zakresie możesz stosować probiotyki dla kobiet na drogi rodne i kwaśne przetwory mleczne, które zawierają bakterie działające ochronnie, co jednak nie zwalnia z wizyty u ginekologa który musi przepisać odpowiednie leki dopochwowe Odpowiedz Cytuj
26 lis 2012 - 02:36:28
Tak też myślalam...
Dziękuję bardzo za odpowiedzismiling smiley
06 gru 2012 - 22:58:45
i jednak była to infekcja:/ Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
07 gru 2012 - 00:06:32
no więc właśnie, tym lepiej że (jak się domyślam) poszłaś do ginekologa
pewnie przepisał Ci odpowiednie leki i to powinno rozwiązać problem winking smiley Odpowiedz Cytuj
09 gru 2012 - 19:11:36
dokładnie tak jest jak Pan mówi Panie Doktorzesmiling smiley smiling smiley smiling smiley
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.