Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
Zarejestrowany: 6 lat temu
Posty: 0 polgraphic
24 lis 2012 - 09:12:21
Witam.
6 dni temu idąc przewróciłam się do przodu i upadłam na bok (upadłam więc nie w miejscu, a jakby "z rozbiegu&quotwinking smiley. Wydaje mi się że upadłam prawą ręką na leżącego na podłodze laptopa (zamkniętego).
Od razu bardzo bolała mnie ręka, głównie między barkiem a łokciem. Smarowałam sobie rękę Altaced.

Dziś już 6-ty dzień, a nadal mnie boli. Jeśli jej nie używam długi czas to zapominam o bólu który słabnie. Natomiast nie bardzo mogę na niej leżeć, mam problemy z chwytaniem nią czegoś (bo boli), a kompletnie nie mogę wysunąć jej wysoko do góry lub daleko przed siebie (za bardzo boli, chyba że podnoszę ją drugą ręką, wtedy nie mam problemów).

Natomiast od samego początku nie było żadnego spuchnięcia. Jedynie jakieś drobne otarcia na skórze. Nie widziałam też żadnych różnic względem lewej ręki i lewego barku, nic "nie wystaje".

Czy możliwe jest że coś mi się złamało, zwichnęło lub skręciło i nie zaleczy się samo?
Czy to po prostu otłuczenie i wystarczy je przeczekać i wszystko minie (jeśli tak to ile jeszcze muszę czekać)?
Powinnam iść z tym do lekarza? Odpowiedz Cytuj
Zarejestrowany: 5 lat temu
Posty: 8044
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
24 lis 2012 - 10:56:39
Witam, niestety nie umiem powiedzieć na pewno czy to tylko stłuczenie czy coś poważniejszego. Być może tylko stłuczenie a boli nadal bo 6 dni to jeszcze dość krótko. Proszę jeszcze poczekać tydzień, smarować rękę nadal altacetem i jeśli po tym czasie nie będzie żadnej poprawy to wtedy trzeba udać się do lekarza. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.