Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
22 lis 2012 - 19:16:33
Witam od paru dni, zaczęły mi się robić jakby krwiste (ciemnoczerwone) plamki na śluzowce wargi dolnej i z boku policzka. Po jednym dwóch dniach schodzą ale pojawiają się nowe z początku myślałem, że to skaleczenia od słonecznika ale nie. teraz pojawił mi się jakby leciutko podłużny guzek lub pęcherzyk z krwią. co to może być ? Proszę o szybką pomoc bo bardzo się martwię. Odpowiedz Cytuj
22 lis 2012 - 19:28:14
Czy to może być rak ? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
22 lis 2012 - 22:09:40
Witam, czy te plamki bolą, swędzą, pieką?? czy poza tym są objawy jakiejś infekcji - ból gardła, kaszel, katar, gorączka?? proszę zamieścić w miarę wyraźne zdjęcie tych zmian. A rak to raczej nie jest, proszę się nie martwićsmiling smiley Odpowiedz Cytuj
22 lis 2012 - 22:57:53
Raczej nie bolą może minimalnie przy dotykaniu językiem. Lekarz rodzinny powiedział, że mam zaczerwienione gardło i zalecił brać lek przeciw grzybiczy. Mogą to być objawy grzybicy ? teraz mi się pojawił jakby malusieńki pęcherzyk wypełniony ciemną krwią. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
23 lis 2012 - 10:33:34
Hmm, trudno mi powiedzieć, ale proszę spróbować z tym lekiem, być może objawy ustąpią. Jeśli poza tym jest tylko ból gardła to myślę, że to nic groźnego i powinno szybko zniknąć. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.