Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
21 lis 2012 - 21:15:55
co to mogą być za krosty, strasznie swędzą wspomne że jestem po zakonczeniu leczeniu świerzba te krosty pozostały jedynie i już mija miesiąc po zakonczeniu choroby. dodam że jest ich trochę sporo kilka na pachwinach kilka na jądrach no i na penisie, i podczas tego miesiaca od zakonczenia choroby smaruję penisia maścią Crotamiton i nic nie pomaga. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
21 lis 2012 - 21:44:16
Witam, czyli jednak nie do końca pomogło to leczenie przeciw świerzbowi?? a czy w ogóle była jakaś poprawa?? i co na te krosty dermatolog, ma jakiś pomysł na przyczynę tych zmian?? Odpowiedz Cytuj
22 lis 2012 - 21:01:56
u dermatologa byłem ostatni raz miesiąc temu i stwierdził za udane zakonczenie choroby lecz ja nic mu nie pokazywalem ani nie mówiłem o tych krostach na prąciu. Jedynie mówił żebym jeszcze z 3 dni smarował się tym Crotamiton i tak porobiłem przez 3 dni i skończyłem, odczekałem z tydzień ale jedyne na prąciu krosty pozostawały i swędziały i tak już mija miesiąc i dalej są i swędzą. a całe cialo już jest ogólnie dobrze nic nie swędzi nie ma śladu. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
22 lis 2012 - 21:58:26
Oj o szkoda, że jednak nie pokazałeś wtedy tych zmian na prąciu bo widocznie nie do końca jeszcze jesteś wyleczony z tego świerzbu, być może w tych okolicach wymagało to dłuższej terapii. Musisz teraz niestety jeszcze raz odwiedzić dermatologa, on zapisze jeszcze raz coś odpowiedniego. Odpowiedz Cytuj
23 lis 2012 - 02:53:28
ciężko bedzie sie przelamać żeby znow pójść do dermatologa i to pokazać. jeszcze popróbuję wlasnymi sposobami wyczytanymi w internecie. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.