Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
16 paź 2012 - 15:53:36
Danka1292:
Dzień dobry, mam pytanie. dziś bulam u znajomej, wyszłyusmy na powietrze i przez przypadek uderzyłam się w przód glowy i to dość mocno, nie utraciłam przytomnosci,troche mnie kluje w tym miejscu gdzie sie uderzyłam. Czy to cos poważnego może być?

Odpowiedź:
a w jakim jesteś wieku?
co to było za uderzenie? upadłaś? zawadziłaś głową o coś wystającego? o co uderzyłaś?
masz siniaka? guza? rozcięcie?
pamiętasz całe zdarzenie? nie pojawiają się zaburzenia świadomości? senność? problemy z widzeniem albo równowagą? może jakieś nudności albo wymioty?
jakieś inne objawy neurologiczne poza tymi kłuciami? Odpowiedz Cytuj
18 paź 2012 - 12:10:56
Uderzyłam w dużą belke bardzo mocno aż sie odbilam, wszystko pamietam z tamtego dnia,nie upadłam tylko ze jak dotykam to miejsce to boli. Guz jest malo wyczuwalny. Mam 20 lat. Ostatnio czesto chce mi sie spac. Chce jeszcze dodac ze uderzyłam sie w przód glowy, ale i tez po środku. Odpowiedz Cytuj
18 paź 2012 - 19:01:36
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
19 paź 2012 - 13:09:40
nic szczególnie niepokojącego nie widzę w tym uderzeniu które opisujesz, oczywiście jeżeli uderzenie Twoim zdaniem było silne i niepokoisz się nim to jak najbardziej możesz pokazać się u lekarza aby Cię przebadał
to że głowa w miejscu uderzenia boli to raczej normalne, może to być po prostu stłuczenie Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.