Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
10 paź 2012 - 10:15:35
mam bole kregoslupa i straszne bole kosci ogonowej lekarze robili mi mamografie kregoslupamam powypadane dyski miedzy lopatkami i krzyzowe mialam powypalane juz jakies nerwy ktore sa niezbyt potrzebne a uciskaly mi na inne nerwy do tego bardzo mnie boli kosc ogonowa jak troche posiedze z duzym bolem wstaje to sie juz robi nie do zniesieniamieszkam w niemczech lekarz tu mowi ze to wszystko od kregoslupa dretwieja mi rece ktore przechodza w bol dostaje srodki przeciwbolowe ale ja juz tego nie wytrzymoje odziennie cwicze robie cwiczenia rechabilitacyjne ktore mialam w szpitalu ale jeszcze gozej po tych cwiczeniach mam bole mialam juz operacje na prawej rece bo nie mialam czucia,to samo zrobilo mi sie w lewej rece,czasami mi rozne rzeczy leca z rak mam straszne bole w nadgarstkach czy to wszystko z powodu kregoslupa .od dziecka ciezko pracuje fizycznie dzwigalam ciezkie rzeczy,ja podejrzewam ze to moze byc wlasnie tego przyczyna ze dzwigalam od dziecka ciezkie zeczy ale niestety musze pracowac dalej fizycznie co mi poradzicie tu mowia na to ze mam bajszajbe tak to sie nazywa po niemiecku prosze dajcie mi jakakolwiek odpowiedz dziekuje i pozdrawiam Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
15 paź 2012 - 14:15:38
tak na prawdę to trudno tutaj poradzić coś przez internet
z tego co piszesz to jesteś już zdiagnozowana i przyczyną Twoich dolegliwości bólowych są zmiany w kręgosłupie, trudno powiedzieć na ile ciężka praca od dzieciństwa miała tutaj wpływ, na pewno mogła się jakoś przyczynić, ale również skłonności osobnicze są bardzo istotne, metody leczenia są różne i trzeba próbować (lekarze wiedzą jak leczyć) niestety nie ma jednej metody która w pełni rozwiąże Twoje problemy, zwłaszcza że z tego co piszesz to wiele metod było już stosowanych i skuteczność nie była wystarczająca Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.