Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
06 sie 2009 - 07:37:35
Mam mały problem i chciałabym się poradzić specjalisty. Otóż. Kochałam się z moim chłopakiem w dni płodne ale byliśmy zabezpieczeni (prezerwatywa). Wydaje mi się, że ona nie pękła, bo nic złego się nie stało. Zresztą stosunek trwał prawie godzinę, w trakcie prezerwatywa zmieniana była trzy razy. Po tym wszystkim z pochwy wyleciała mi jakaś niewielka ilość jakiegoś płynu. Wszystko przebiegało spokojnie. Dodam, że to był mój pierwszy raz. Boje się, że jestem w ciąży. Sześć dni po stosunku pobolewa mnie podbrzusze i często chodzę do toalety oddać mocz. Może to jest spowodowane tym, że często mam chory pęcherz? Bardzo proszę o pomoc. Czy jestem w ciąży? I jakie są bardzo wczesne objawy w ciąży? Odpowiedz Cytuj
06 sie 2009 - 12:49:22
Dziś dostałam okres, ale o 5dni za szybko. Co to oznacza? Boję się. Odpowiedz Cytuj
08 sie 2009 - 06:07:50
Bole brzucha a nawet slabe krwawienie moze pojawic sie po pierwszym stosunku. To co ja wiem, ma to wiele kobiet, ktore starcily dziewictwo.
Powiedzialabym, ze w ciazy niejestes, jezeli zadna z prezerwatyw niezostala uszkodzona w czasie stosunku. A co do miesiaczki to mozliwe, ze dostalas tym razem predzej z powodu przebitej blony dziewiczej.
Ja osobiscie sadze, ze niema sie czego bac Odpowiedz Cytuj
10 sie 2009 - 09:46:48
podczas stosunku wydzielają się twoje płyny..mozna to tak nazwac smiling smiley jesli jego nasienie niewylecialo na ciebie podczas sciagania gumki..lub jesli zmienialiscie gumki a on zmieniajac niewkladal ci go na chwile bez...to raczej niema obawy zebys byla... Ale wrazie czego lepiej zawsze pytaj ...Różnie bywa.... Odpowiedz Cytuj
09 paź 2009 - 14:39:47
hmm dreczy mnie pewna sprawa...
czy to mozliwe abym byla w ciazy jesli zrobiony test jakies kilka tygodni temu wykazal wynik nagatywny?
bardziej moze przyblize sprawe dlaczego sie nad tym zastanawiam. otoz
na poczatku sierpnia bawilismy sie z chlopakiem (bylam wtedy dziewica) niestety bez zabezpieczenia tj, z 2-3 razy wlozyl mi czlonka do polowy i wyjal nic wiecej byly to wg moich wyliczen dni nieplodne. (pierwszy dzien po okresie)
myslalam ze nie mam sie czym martwic itp
ale jakos tak sie nakrecilam zaczelam tworzyc sobie w glowie jakies sztuczne objawy ciazy itp i zrobilam na poczatku wrzesnia test (to bylo jakos tak kilka dni przed terminem oczekiwanej @) wynik wyszedl negatywny potem dostalam normalnie okres co najwyzej spozniony 2-3 dni (mam nieregularne takze nic nowego). potem dostalam normalnie drugi okres od tamtej sytuacji wiec w sumie niby nie powinnam sie niczym martwic. ale niedawno tj z tydzien temu zrobilismy to pierwszy raz w pelni z chlopakiem z zabezpieczeniem. no i tu jakos sie zaczynaja moje schody myslowe grinning smiley
wiadomo pare dni po pierwszym razie boli brzuch, jajniki piecze wejscie do pochwy no wiaodmo o co chodzi. brzuch troche spuchl normalne objawy. tylko kurcze minal prwie tydzien a ja mam nadal spuchniety brzuch jakis taki ;/ coz moze to moje jakies urojenia...
suma sumarum: czy mozliwe jest aby ten test wykonany przez mnie sie mylil a ja teraz po prostu jestem w 2msc ciazy ? ;| mi sie wydaje ze to malo mozliwe ale mam juz schizy po prostu Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
10 paź 2009 - 15:28:55
madzia:
to o czym piszesz jest raczej niemożliwe, jeśli miałaś już dwa okresy w tym czasie a test ciążowy wyszedł ujemnie
to że puchnie Ci brzuch wymaga jednak wyjaśnienia, proponuję więc pokazać się ginekologowi lub przynajmniej lekarzowi rodzinnemu, może zrobi Ci przynajmniej badanie moczu
nie masz kłopotów z oddawaniem moczu? nie piecze Cię cewka moczowa? nie masz nagłych i częstych parć na mocz? Odpowiedz Cytuj
11 paź 2009 - 17:25:07
też mi się właśnie wydawało, że to średnio możliwe z uwagi na te okresy, ale naczytałam się o przypadkach, że i okres w ciąży się pojawia więc stąd ta wątpliwość.
jeśli chodzi o oddawanie moczu raczej nie mam z nim problemów nic mnie podczas nie piecze itp. ostatnio kiedy nakręciłam się na tą ciążę mam wrażenie że częsciej oddaje mocz ale kiedy miesiąc temu też się na ciążę nakręciłam (dopoki nie zrobilam testu) miałam wrazenie ze chodzę do łazienki co 5minut także myślę, że z oddawaniem moczu jest wszystko w porządku. co do tego brzucha powiększonego wydaje mi się, że może być to spowodowane tym, że za jakiś tydzień ma mi się pojawić okres + fakt że przeżyłam niedawno swoj pierwszy raz.
tak poważnie tym wszystkim to pewnie zacznę się martwić jak na czas nie dostanę okresu... Odpowiedz Cytuj
10 wrz 2010 - 00:08:14
witam, martwi mnie pewien fakt, choć wydaje mi się to głupie, niemożliwe... otóż, na samym początku przyznam, że do tej pory nie wspołżyłam z chłopakiem. po prostu kończyło się zawsze na pieszczotach, maksymalnie seks analny. otóż dostałam właśnie 2 okres odkąd pierwszy raz się "bawiliśmy", minęło trochę ponad 2 miesiące, jednak wydaje mi się, że urosł mi nieco brzuch, jakby stał się nieco twardszy? nie wiem, może to moje urojenia w związku z tym że rodzice ciągle wmawiają mi że będę w ciąży i będę żałować. myślałam że skoro nie uprawiałam seksu i normalnie miesiączkuję to nie ma takiej opcji, jednak dziś moja mama powiedziała mi że okres można mieć w ciąży nawet do trzeciego miesiąca. zaczynam mieć dziwne, choć według mnie nieuzasadnione, myśli... proszę o pomoc, bo chyba zaczynam wariować. kilka razy dziennie przeglądam się w lustrze i zastanawiam się czy po zjedzeniu czegokolwiek nie najdą mnie jakieś mdłości, jednak mdłości nigdy się nie zdarzyły. czy istnieje opcja że jestem w ciąży? Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.