Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
25 wrz 2012 - 09:42:10
Witam serdecznie mam mały problem z bicepsem zrobiłem rozgrzewkę i w ostatniej serii ćwiczenia miałem duży wysiłek na bicepsy kończyłem trening uginania sztangielkami typem młotkowym na długą głowę bicepsa i po treningu mam prawy biceps znacznie powiększony a dokładnie długą głowę bicepsa dodam że mięsień mnie nie boli ale nie naturalnie to wygląda i się zastanawiam czy to nadwyrężenie bicepsa czy naderwanie? bo myślę że skoro mnie nie boli to raczej przeciążenie i po jakimś czasie biceps wróci do normalnych rozmiarów i pytanie brzmi czy wszystko się unormuje i po jakim czasie i ile mam mieć przerwy od treningu? Dziękuję za uwagę pozdrawiam. Odpowiedz Cytuj
01 lis 2012 - 23:04:26
myślę ze dobrym rozwiązaniem byłby masaż Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
01 lis 2012 - 23:13:51
tak na pewno to nie powiem Ci nic konkretnego, ponieważ trzeba Cię zbadać a i samo badanie palpacyjne niekoniecznie wnosi coś pewnego do diagnozy
generalnie z tego co piszesz nie odczuwasz bólu, tylko biceps jest powiększony, być może po prostu jest to spowodowane wysiłkiem, może po prostu wystarczy zrobić sobie przerwę w treningu na jakiś czas a potem wracać do nich stopniowo i nie przesadzać, no chyba że będzie działo się coś więcj Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.