Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
12 wrz 2012 - 09:36:18
Witam, otóż mam niemiły problem, w zeszły czwartek uprawialem sex z panną oczywiscie w prezerwatywie, a od neidzieli zauwazylem ze cos mi wychodzi na naplecie, z kazdym dniem wygląda to coraz gorzej, zdjecia przedstawiają proces czwartego dnia czyli dzis (sroda), prosze o pomoc, czy to grzyb czy jakas infekcja ? bardzo rzadko uprawiam sex dlatego wydaje mi sie ze to od tego, dodam ze od wczoraj zaczeło mnie to swędziec... ;/
prosze o porade, co to moze byc i jak to wyleczyc sad smiley( Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
12 wrz 2012 - 11:45:22
tak, wygląda to na jakieś zakażenie, ale nie chcę się tutaj wgłębiać dokładnie jakie ponieważ nie mam pewności, powinieneś z tym udać się do lekarza, pewnie najlepiej byłoby pokazać się z tym u dermatologa, ewentualnie u lekarza rodzinnego albo urologa, chociaż do tego ostatniego potrzebne jest skierowanie albo wizyta prywatna
w każdym razie trzeba przepisać na to odpowiedni lek, prawdopodobnie wystarczy lek stosowany zewnętrznie aby pozbyć się problemu Odpowiedz Cytuj
12 wrz 2012 - 15:59:47
ale nie jest to chyba bardzo poważne ? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
12 wrz 2012 - 17:03:43
moim zdaniem wygląda to po prostu na zakażenie, może i nie jest to coś szczególnie poważnego ale na pewno powinien zobaczyć to lekarz dermatolog, rodzinny albo urolog, zaniedbane zakażenia mogą się szerzyć i dawać powikłania, tak więc dobrze byłoby się tym odpowiednio zająć
może to być związane ze stosunkiem, w końcu ułatwiają one powstawanie zapaleń tego typu Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.