Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
22 sie 2012 - 14:30:26
witam 13listopada 2011r mialam wypadek w pracy wozek widlowy < maly na ktorym sie stoi i mozna przewozic towar tylko z podlogi.> udezyl mnie w noge tak ze prze pare sekund noga byla pomiedzy paleta a wozkiem, stwierdzenie ze zlamana kostka przysrodkowa zalozono szyne i do domu na drugo dzien konsultacja w klinice lekarz powiedzial ze jeszcze za wczesnie aby cokolwiek powiedziec tydzien pozniej zwowu konsultacja ta sama klinika inny lekarz powiedzial ze bedzie potrzebna operacja zlecil dodatkowe badania usg sciegna 3dni pozniej badanie sciegna w calosci , 4 dni pozniej kolejna konsultacja znowu inny lekarz poziwdzial ze nie konieczna operacja <dodam ze prze pierwsze dwa tyg to ciezko mi bylo z lozka wstac do lazienki taki slny bol mialam ze nie moglam trzymac nogi w pozycji innej nic poziomej> dwa tyg pozniej chcieli zdjac gips <swieta tuz tuz> ale lekarz zrobil zdjecie i pozwiedzial ze zawczesnie tydzien pozniej19.12 nastepnie zdjecie i decyzja o zdjjeciu gipsu mialam nosic 6 tyg ale ze to ostatnia wizyta w tym roku lekarz mial do wyboru albo sciaga teraz albo za nastepne 3 tyg gdzie juz bedzie po swietach i nowym roku, tak ze zdjeli mi gips ,. laekarz powiedzial ze mam jeszcze 6 tygodni chodzic o kulach a potem wszystko powinno wrocic do normy. tak ze chodzilam o kulach 7 tygodni moze dluzej caly czas na tabletkach przeciwbolowych, chodzilam do GP zeby cos zrobili z tan noga poniewaz ciagle byla nie sprawna opuchnieta z siniakami z tylu nogi <ze 2-3cm nad pieta> oraz dretwienie , mrowienie, odczucie palenia, po licznych wizytach u GP wyslali mnie na fizioterapie 13.03.2012 < wczesniej nie mialam zadnej> wizyty mialam co 2 lub trzy tygodnie po pol godziny < ciwiczylam w domu samodzielnie > fizioterapie zakonczylam 29.05.2012 . w ciagu dalszym mam mrowienia , dretwienia, noga zmienia kolor jak siedze , badz dluzej pochodze w nocy nie moge spac mam uczucie dretwienia , palenia w srodku , pradow , oraz tak jakby ktos obwiazal i ta noge i blokowal doplyw krwi < takie mam odczycia> ciagle mam snca z tylu nogi ktory jak nic nie robie czyli leze to tak jakby sie wchlanial a jak zaczyna chodzic to znowu wychodzi. byla na konsultacj w tej samej klinice 21.08.2012 kolejny lekaz zrobil mi jeszcze inno przeswietlenie < na przeswietleniu wygial mi ta kostke> i powiedzial i tu nie wiem do konca co ze mam symktom ....<wyasnie uciekla mi gdzies to slowo> kostki. ale ze nie potrzebuje zabiegu , ze ktos sie zamna skontaktuje i ze bede musiala brac tabletki oraz duzo chodzic, powiedzial zebym wrocila najlepiej do pracy , ale ja jak chodze godzine to nie moge potem stanac na noge to jak ja mam wrocic na 8 godzin dzienie gdzie trzeba byc te 8 godzin na nogach? obecnie znajduje sie w angi i mam wrazenie ze nikt mnie nie slucha dokonca. mam pytanie czy powinnam skonsultowac sie z innym lekarzem ? inna klinika? jakie moga byc przyczyny mojch objawow? <czesto tez sie robi zimna ta noga> prosze o jakakolwiek porade co ja mam robic??? ! dodam ze do tego doszly straszne bole kregoslupa na fizioterapi powiedziano mi ze to odtego ze teraz inaczej chodze i ciezar jest zle rozprowadzony , mam tez bole w biodrze tyle ze w przeciwnej nodze. prosze o porade co mam dalej robic chcialabym wrocic do normy przed wypadkiem prosze pordzice cosc bo jestem juz zalamana. z gory dziekuje Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
22 sie 2012 - 18:33:14
trudno tutaj napisać coś mądrego bo tak na prawdę nie wiem co stwierdził lekarz badający Cię
może jeszcze utrzymuje się stan zapalny i obrzęk, może dochodzi do podrażnienia któregoś z nerwów i to powoduje trochę spaczone czucie jakby ktoś obwijał palca czy stopę czymś, być może krążenie jest również upośledzone w tej nodze i dlatego jest chłodniejsza i zmienia zabarwienie, trudno jest mi powiedzieć, wcale nie jest powiedziane że Ci lekarze źle Cię diagnozują i leczą, ja bym się trzymał jednak tych samych lekarzy Odpowiedz Cytuj
22 sie 2012 - 18:46:06
dziekuje za odpowiedz, Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.