Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
09 sie 2012 - 17:00:41
Chciałem zapytać co to jest. Mam na nosie spore zaczerwienienie i zgrubienie i nie wiem co to jest, początkowo ból przy dotyku był nie do zniesienia, ale smaruję to miejsce detreomycyną i jest już znacznie lepiej, a nawet coś zaczęło wychodzić, jakby pryszcz z ropą. Czy to może być czyrak? Już dobrych kilka dni to tak postępuje, a pryszcz zaczął wychodzić od wczoraj. Nie wiem czy mam się bać, bo naczytałem się o czyraku przedsionka nosa i nie wiem czy to to. Czy smarowanie wspomnianą wyżej maścią wystarczy? Wizytę u dermatologa mam dopiero 21 sierpnia. W razie czego załączam zdjęcia (z lampą błyskową i bez). Odpowiedz Cytuj
09 sie 2012 - 17:04:51
Załączam jeszcze raz te zdjęcia, tylko w mniejszym rozmiarze. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
09 sie 2012 - 18:03:05
tak, to wygląda na jakieś zapalenie mieszków włosowych skóry nosa, myślę że powinno w ciągu kilku następnych dni się goić, raczej nie powinieneś tego gnieść, ponieważ powoduje to rozszerzanie się stanu zapalnego głębiej, a wiadomo, jest to dość delikatna okolica Odpowiedz Cytuj
09 sie 2012 - 18:08:03
Gnieść tego nie gniotę, raz czy dwa dotknąłem i już tego nie robię, ale rozumiem, że detreomycyną mogę dalej to smarować? Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.