Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
05 sie 2012 - 08:04:25
Witam. 3 miesiące temu miałam silny ból w okolicy ucha i bolała mnie głowa. Myślałam że to zapalenie ucha po czym poszłam do laryngologa który stwierdził że ucho jest całkowicie zdrowe. Z braku czasu nie poszłam do innego lekarza tylko brałam tabletki przeciwbólowe. Po tygodniu zdrętwiała mi lewa strona z tyłu głowy (ale tylko lewa). Nic mnie później nie bolało ale skóra na głowie była cały czas zcierpnięta i nie miałam w niej czucia. Teraz to zcierpnięcie przeniosło sie na lewą rękę. Mam słabszą koordynację ruchową w tej ręce i najbardziej zcierpniąte są opuszki palców.. Ale na skórze głowy tak jakbym odzyskała czucie. Nie wiem co jest tego powodem,ale coraz bardziej przeszkadza mi zcierpnieta ręka którą nieraz jak cos podnoszę to mam wrażenie że zaraz to upuszczę. Czy ktoś ktoś spotkał sie z takimi doleglowościami. Mam 26 lat i niegdy nie miałam problemów zdrowotnych! Do jakiego lekarza się zgłosić? Bardzo proszę o pomoc. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
05 sie 2012 - 09:00:57
Witam, te objawy wymagają wizyty u neurologa. Oprócz podstawowych badań zapewne należy wykonać tomografię komputerową lub rezonans magnetyczny głowy i kręgosłupa. Być może przyczyną twoich dolegliwości są zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa, ale trzeba przeprowadzić pełną diagnostykę neurologiczną. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.