Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
24 lip 2009 - 20:37:53
Witam. Mam problem, który pojawia się u mnie czasami parę minut po wytrysku. Boli mnie członek na samym czubku. Ból jest czymś w rodzaju pieczenia i trwa ok. 30 min stopniowo ustając. Ból powstaje przeważnie, bo bardzo intensywnym orgazmie/wytrysku lub podczas drugiego wytrysku w niedługim czasie. Bardzo proszę o fachową poradę. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
25 lip 2009 - 10:21:19
ile masz lat?
czy ból towarzyszył wytryskowi od kiedy pamiętasz czy też pojawił jakiś czas temu?
czy na prąciu, na żołędzi, na napletku nie masz jakichś zmian, na przykład zaczerwienienie?
czy sperma nie jest podbarwiona na czerwono?
czy podczas oddawania moczu nie odczuwasz pieczenia cewki moczowej?
czy mocz nie jest mętny?
jakieś bóle brzucha? biegunki?
jądra, moszna, pachwiny nie są spuchnięte? nie odczuwasz bólu w tych miejscach?
nie masz powiększonych węzłów pachwinowych? Odpowiedz Cytuj
25 lip 2009 - 16:00:00
Mam 24 lata. Ból pojawił się jakiś czas temu. Żadnych zmian nie zauważyłem. Sperma nie jest podbarwiona na czerwono. Podczas oddawania moczu nie odczuwam żadnego bólu i mocz raczej jest normalny. Co do bóli brzucha to boli trochę podczas tego bólu, ale trwa to parę minut. Jądra, moszna i pachwiny nie są spuchnięte, a przynajmniej nie zauważyłem i nie odczuwam bólu w tych miejscach. Co do powiększenia węzłów pachwinowych to nie wiem. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
25 lip 2009 - 18:23:06
a czy napletek bez problemy schodzi z żołędzi? nie masz z tym problemu, bo być może wędzidełko jest za krótkie i to może wywoływać ból

podejrzewam jednak że ten ból o którym piszesz jest rzeczą normalną, czasem tak się zdarza, gdyż podczas wzwodu prącie wypełnia się krwią i to może czasem powodować bóle

objawów typowych dla infekcji układu moczowego nie masz, ale możesz ewentualnie wykonać badanie moczu Odpowiedz Cytuj
26 lip 2009 - 07:06:34
Tak - napletek bez problemu schodzi żołądzia. Ból występuje właśnie w okolicach wędzidełka. Trochę to dziwne, że to normalne, ponieważ ból występuje tylko, gdy mam dłuższą przerwę od wytrysku, bądź mam bardzo emocjonujący stosunek. Oczywiście cieszyłbym się, gdyby tak było :] Odpowiedz Cytuj
02 sie 2009 - 18:19:19
Witam,
Mam podobny problem co kolega, z tym że bardziej dolegliwy. Chwilę po wytrysku ujście cewki moczowej ulega zaczerwienieniu, towarzyszy temu ból członka, po kilku godzinach te dolegliwości znikają. Byłem z tym problemem jakiś czas temu u urologa. Stwierdził, że to może być jakieś podrażnienie, żadnych konkretów nie podał. Przepisał mi maść, co ciekawe do oczu (neomycinum). Mówił, że jak tylko zaczerwienienie się pojawi to mam posmarować chore miejsce. Maść niestety nie pomogła. Te dolegliwości nie pojawiają się jeśli po wytrysku wysikam się i umyję członka. Żadnych innych objawów nie zauważyłem. Cóż to za infekcja? Czy są jakieś specyfiki które mogłyby mi pomóc? Mam 21 lat, bardzo proszę o poradę. Chciałbym jeszcze nadmienić, że to paskudztwo dolega mi od jakiegoś czasu i nie ulega ani pogorszeniu ani poprawie. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
03 sie 2009 - 17:06:35
jeśli problem pojawia się tylko po stosunku, nie dotyczy momentów kiedy oddajesz mocz, to najprawdopodobniej ma to związek z samym stosunkiem
ból odczuwasz w okolicy ujścia cewki moczowej czy na całym członku? to jest pieczenie, kucie czy jakiś inny rodzaj bólu?
nie masz problemów ze ściąganiem napletka?

możesz przy stosunku stosować dostępne w aptekach specjalne preparaty nawilżające i zmniejszające tarcie, może będzie poprawa
możesz też zrobić badanie moczu Odpowiedz Cytuj
03 sie 2009 - 17:53:37
Problem pojawia się tylko po wytrysku, po oddaniu moczu nic takiego się nie dzieje, a w czasie jego oddawania nie szczypie. Zaczerwienie ujścia cewki i ból członka pojawia się również po polucji, gdzie tarcie nie ma miejsca. Ból odczuwam na całym członku, ale tylko wtedy gdy jest w wzwodzie i go np. lekko zginam. Jeśli pomoże to w diagnozie to w okresie dziecięcym z tego co pamiętam miałem problem ze ściąganiem napletka, jednak nie byłem operowany, stosowałem wówczas jakąś maść, mogłem mieć wtedy z 5 lat. Z czasem napletek się rozciągnął i obecnie nie mam żadnych problemów z jego ściąganiem. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
04 sie 2009 - 17:21:33
w takim razie, jeśli bóle występują również po polucjach to faktycznie problem raczej nie jest w podrażnieniu członka, szczerze mówiąc nie słyszałem o takim problemie ale tak pomyślałem że ból może być związany z wypełnianiem się członka krwią i rozciąganiem skóry go pokrywającej, chociaż nie wiem szczerze czy takie przypadki się zdarzają Odpowiedz Cytuj
04 sie 2009 - 17:30:53
No nic, jestem wdzięczny za wszelkie ukierunkowanie i pomoc, dziękuję. Odpowiedz Cytuj
27 lis 2009 - 14:47:44
Witam, też u siebie zauważyłem ból przy oddawaniu moczu po wytrysku. Stosuję zabezpieczenie przy każdym stosunku. Brak zmian zewnętrznych na członku, tylko szczypanie i pieczenie, byłem juz u lekarza zostało mi zaspiane - biseptol i posiew. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
29 lis 2009 - 01:26:14
wujekbilet:
w Twoim przypadku najprawdopodobniej jest to infekcja dróg moczowych, Biseptol powinien sobie z problemem poradzić
miałeś mętny mocz?
częste parcia na mocz?
miałeś już wykonywane jakieś badanie moczu? Odpowiedz Cytuj
05 gru 2009 - 09:10:32
Witam!
Mam kilka problemów:
1. Po "odczuwalnym" orgazmie wytrysk następuje z opóźnieniem i jest raczej "wylewką" a nie "erupcją"winking smiley Na dodatek nie ma to żadnego związku z czasem abstynencji seksualnej.
2. Wczoraj o ejakulacji odczułem dość nieprzyjemny ból w prąciu, który ustąpił wraz ze zmniejszeniem się erekcji. Co może być tego przyczyną?
3. Mam siedzący tryb pracy i specyficzne "problemy" z oddawaniem moczu - do pierwszego jego oddania nie mam potrzeby odwiedzania toalety ale po "pierwszym razie" jest zdecydowanie gorzej, profilatycznie oddaję mocz do około 2 godziny. Ma to związek z pracą? (kierowca w komunikacji miejskiej).
Mam 35 lat, jestem permenentnie przemęczony, w pewnym momencie (jakiś miesiąc temu) zacząłem odczuwać pieczenie w początkowym momencie oddawania moczu, później problem zniknął dziś już się nie pojawia. Mocz nie jest mętny, nasienie nie zabarwia się na różowo.
Pozdrawiam
Krzysiek Odpowiedz Cytuj
14 gru 2009 - 00:25:30
Witam! mam problem z powracajaca drozdzyca, lek który brałem do tej pory to fluconazole, pomagał mi ale objawy wracaja tak po ok. miesiacu, moja partnerka jest zdrowa, bada sie regularnie.Fluconazole przyjmowalem po jednej tabletce przez 7dni.Uzywałem również kremów(clotrimazol).Od dłuzszego czasu odczówam pieczenie podczas oddawania moczu, oraz ejakulacji.Lekarz urolog zlecił mi posiew nasienia i wynik jest taki ze posiadam w nasieniu bakterie Staphylococus kog(-) poj kolonie oraz Steptococus.Prosze o pomoc, kakich leków mam unikac a jake zazywac?Czy to pieczenie ma zwiazek z bakteriami?posiew moczu nie wykazał bakterii, badania na drozdzyce potwierdziły chorobe, jednak po kuracji objawy powracaja i tu takze mam pytanie czy do nawrotów choroby przycinic sie moga te bakterie w nasieniu...nie mam krwiomoczu, czasami odczówam ból jadra.Proszre o porade Odpowiedz Cytuj
01 lut 2010 - 16:34:28
Podłączes ie do tematu bo mam podobny problem. tez mnie piecze końcówka członka po wytrysku z tym że ja odczuwam tez potrzebe oddawania moczu co chwile (ale to przechodzi po kilkunastu minutach tak samo jak pieczenie) ja mam tak od zawsze ale zdarza sie to rzadko co kilka miesiecy. mocz ma normalny kolor Odpowiedz Cytuj
15 lut 2010 - 00:54:32
Witam,
Chciałbym się podłączyć do tematu, gdyż mam b. poważny problem. Tzn podczas wytrysku, odczuwam dośc mocny ból penisa, czasem(ale bardzo rzadko) odczuwam podobny ból podczas oddawania moczu, jednak jest on nieporównywalnie mniejszy. Proszę o pilną odp, gdyż pierwszy raz mam taki problem i jestem poważnie zaniepokojony. Odpowiedz Cytuj
05 maj 2010 - 15:34:19
witam
mój problem polega na bólu podczas orgazmu. gdy mam orgazm moja partnerka nie może w tym czasie się poruszać ponieważ sprawia mi ból. ból jest skoncentrowany na żołędziu. nie jest to pieczenie. czym to może być spowodowane? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
06 maj 2010 - 12:02:40
ból czy pieczenie prącia przy oddawaniu moczu i przy wytrysku może między innymi świadczyć o zakażeniu dróg moczowych, dlatego myślę że w takim przypadku dobrze jest wykonać analizę moczu i sprawdzić czy nie ma tam za dużo bakterii czy leukocytów Odpowiedz Cytuj
20 maj 2010 - 12:52:49
Witam.

Mam 21 lat i ma praktycznie identyczny problem jak Ernesti. Bol członka po wytrysku. Do tego jakby swedzenie i pieczenie calej cewki moczowej ale wtedy gdy ją dotykam lub lekko uciskam. Może to coś tkwi w składzie spermy ? Czy w ogóle jest taka możliwość ? Odpowiedz Cytuj
16 gru 2010 - 22:19:01
Witam.

Mam taki problem, podczas wytrysku i 2-3s po mam dziwne/ból uczycie na żołedziu to uczucie ustępuje po 10/20min po czym znów można wrócić do masturbacji bo gdy naciągam i ściągam naplet to boli nie wiem co robić proszę o pomoc. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
18 gru 2010 - 13:22:17
panowie!
w pierwszej kolejności trzeba wziąć pod uwagę jakieś infekcje, zakażenia dróg moczowych, najlepiej pokazać się lekarzowi, jeśli są jakieś zmiany typu zaczerwienienie żołędzi, napletka to lekarz może na to przepisać odpowiednią maść, trzeba zrobić analizę moczu i jeśli wyjdzie zakażenie to odpowiednio je leczyć Odpowiedz Cytuj
18 gru 2010 - 15:20:24
Posiew nasienia w tym na ureaplasma urealiticum ,mycoplasma , nastepnie usg prostaty, Odpowiedz Cytuj
13 kwi 2016 - 20:42:18
Czy to swędzenie może być związane, że partnerka mogła mieć stosunek z innym mężczyznom?

Bo wszędzie piszecie, że trzeba iść do lekarza, to rzecz jasna, i trzeba to wyleczyć.

Proszę o odpowiedź Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.