Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
21 lip 2009 - 08:55:21
witam! od jakis 4 dlni mam problem z nieoczekiwanym i gwaltownym bolem po prawej stronie od mostka w okolicach zeber (nie bola zebra tylko cos ,,w') usg nic nie wykazalo lekaz nic nie wie;/ bol jest gwaltowny i mocny(klucie) (szukalam odpowiedzi tu na forum lecz znalazlam tylko odp dla bolu po lewej stronie co to moze byc?? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
21 lip 2009 - 21:29:16
cztery dni to jeszcze nie tak dużo, możliwe że nie ma żadnej konkretnej przyczyny i ból niedługo minie
ile masz lat?
czy ból nasila się przy oddychaniu albo ucisku na żebra?
czy miałaś jakieś kłopoty z kręgosłupem?
kaszlesz? masz duszności?
gorączka stany podgorączkowe?
jakieś bóle rąk, drętwienia, mrowienia?

to mogą być jakieś problemy z kręgosłupem, jeśli ból będzie się przeciągał to może trzeba będzie zrobić prześwietlenie kręgosłupa Odpowiedz Cytuj
22 lip 2009 - 18:35:58
mam 19 lat i zadnych objawow wyzej wymienionych , bol wystepuje nieoczekiwanie i gwaltownie czasem jest tak silny ze ciezko oddychac trwa czasem kilka sekund a czasem godzine albo i wiecej najdziwniejsze jest to ze jak wstrzymuje oddech to mnie nie boli nie wiem co to moze byc;/ Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
23 lip 2009 - 13:06:00
a przy głębokim wdechu albo wydechu nasila się?
jesteś osobą łatwo stresującą się, lękliwą? masz jakieś problemy nerwicowe? pytam gdyż takie bóle mogą być psychogenne

czy ból nasila się po obiedzie, w pozycji leżącej, wieczorem gdy kładziesz się spać, lub rano gdy wstajesz?

miewasz zgagę? Odpowiedz Cytuj
23 lip 2009 - 14:09:12
tak przy glebokim wdechu sie nasila. nie mam problemow nerwicowych .i nie ma znaczenia czy po obiedzie i jak wstaje rano . ;/ nawet teraz siedzac i odpisujac mnie boli a zaraz puszcza i tak od kilku dobrych dni;/ nie denerwuj sie Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
23 lip 2009 - 19:13:20
same kucia w klatce piersiowej, zwłaszcza w Twoim wieku i po wykonanym badaniu USG w którym nic nie wyszło nie świadczą o żadnej chorobie, czasami tak się zdarza, myślę że problem minie w ciągu najbliższego czasu, jeśli dolegliwości nasilą się, ból zmieni charakter (na przykład na ściskający, duszący) lub pojawią się nowe dolegliwości to zgłoś się do lekarza, jeśli nie to odczekaj powiedzmy miesiąc i zobaczymy czy dalej będzie Cię tak bolało Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.