Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
09 lip 2012 - 12:44:41
Mój tato leży na oddziale pulmonologi od kilku dni ma spuchnięta noge i na niej coś takiego dziwnego,robią mu sie też dołki w nodze.Dołanczam zdjęcia Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
09 lip 2012 - 15:12:44
zdjęcia są niewyraźne, być może jest to właśnie paciorkowcowe zapalenie skóry, często przebiegające pod postacią róży, czasami odpowiedzialne mogą być też zupełnie inne rodzaje bakterii albo jeszcze inne czynniki
rozmawiałaś z lekarzami? co powiedzieć?
dlaczego Twój tata jest leczony na pulmonologii?
leży w izolowanej sali?
w jakim jest wieku?
czy choruje na coś przewlekle?
czy przyjmuje jakieś leki przewlekle?
czy ma jakieś ogólne objawy jak gorączka? złe samopoczucie? duszność? czy jeszcze inne? Odpowiedz Cytuj
12 lip 2012 - 11:33:22
Mój tato choruje na białaczke,raka płuc,ma powiekszone węzły.Nie leży w izolowanej sali,ma 56lat.Kilka dni temu właśnie to się pojawiło na nodze.Dołanczam zmniejszone zdj.Rozmawiałam z lekarzem ale na temat nogi nie był bardzo rozmowny i powiedział że nie wie co to jest. Odpowiedz Cytuj
12 lip 2012 - 11:33:27
Mój tato choruje na białaczke,raka płuc,ma powiekszone węzły.Nie leży w izolowanej sali,ma 56lat.Kilka dni temu właśnie to się pojawiło na nodze.Dołanczam zmniejszone zdj.Rozmawiałam z lekarzem ale na temat nogi nie był bardzo rozmowny i powiedział że nie wie co to jest. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.