Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
30 cze 2012 - 17:51:44
Witajcie,

nie naleze do osob, ktore odwiedzaja czesto lekarza, ostatnie badania robilem dobre kilka lat temu...
Kiedys bylem w szpitalu wykryli u mnie chorobe Gilberta.
Od jakiegos czasu mam dziwne bole (odczucia pelnosci) w lewym podbrzuszu, obok kosci miednicowej. Czasami wydaje mi sie ze to uczucie promieniuje do nerki, pachwiny, sam nie wiem moze mi sie wydaje. Mam dziwny posmak w ustach, mycie zebow kilka razy dziennie, posilki, napoje tylko na krotki czas to pomaga... Poza tym czuje sie swietnie, nic mi nie dolega.
W rodzinie nastraszono mnie o raku jelita grubego, trzustce, itd. Czy faktycznie jest to mozliwe przy objawach jakie opisalem? Dodam ze mam bardzo stresujaca prace od 4 lat, czy to wrzody? Prosba o pomoc. Z gory wielkie dzieki! Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
30 cze 2012 - 21:00:36
w jakim jesteś wieku?
od jak dawna masz te dolegliwości?
czy ten dyskomfort w podbrzuszu sprawia że częściej się wtedy wypróżniasz? stolce są luźniejsze a po wypróżnieniu ból mija?
czy masz jakieś dolegliwości związane z oddawaniem moczu? pieczenie cewki moczowej? mętny mocz? częste parcia na pęcherz? czy w lewym podżebrzu albo pod mostkiem również odczuwasz jakiś dyskomfort, pełność albo bóle?
zdarza się kwaśne albo goryczkowe odbijanie? pieczenie w przełyku albo za mostkiem? Odpowiedz Cytuj
01 lip 2012 - 10:16:56
25 lat. Tak, oproznianie jest czestsze i luzniejsze, to uczucie potem mija. Jesli chodzi o inne objawy to nie wystepuja. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
01 lip 2012 - 21:22:02
w takim razie to mogą być jakieś czynnościowe zaburzenia przewodu pokarmowego (np. zespół jelita drażliwego), wtedy typowe jest właśnie to że ból sprawia że częściej się wypróżniasz a po wypróżnieniu mija
no ale oczywiście nic tutaj nie da się powiedzieć na pewno, dobrze byłoby zrobić jakąś diagnostykę (badania krwi, USG, badanie moczu) aby sprawdzić inne możliwe przyczyny Odpowiedz Cytuj
02 lip 2012 - 18:11:56
Dziekuje za informacje, napewni pojde na badania i napisze co wykryto. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.