Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
29 cze 2012 - 18:57:11
co jakiś czas ukazują mi się przed oczami plama zygzakowata(kolorowa), która się z każdą chwilą roszerza, po kilkunastu minutach zanika. Nie mam bóli głowy. Jestem bardzo zaniepokojona, co jest tego przyczyną Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
30 cze 2012 - 16:53:23
a w jakim jesteś wieku?
chorujesz na coś? stosujesz jakieś leki?
od jak dawna masz takie dolegliwości?
czy pojawiają się jakieś bóle głowy? zawroty głowy? jakieś drętwienia? mrowienia kończyn? jakieś osłabienie kończyn? Odpowiedz Cytuj
02 lip 2012 - 13:57:06
mam 63 lata, owszem choruję nadciśnienie, ale średnie , troszkę cukru w granicach 120- 126, miałam odpływy, nie zawroty głowy (3 lata temu) od tego czasu biorę raz dziennie Vicebrol forte. Mam niedoczynność tarczycy ( od 2 lat wiem, że mam. Bóle głowy miewam bardzo sporadycznie. Mam skurcze nóg, ale to wiem, że gdy mam brak magnezu i potasu( poprzez tabletki odwadniające na ciśnienie) Odpowiedz Cytuj
02 lip 2012 - 13:59:48
te zygzaki miałam 2-krotnie kilka lat temu, teraz objawiły się ponownie raz dziennie, czasmi 2 razy dziennie. Od kilku dni mam spokój Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
02 lip 2012 - 21:21:06
to mi tak trochę wygląda na zaburzenia naczyniowe siatkówki albo układu nerwowego, podobnie jak dzieje się w przypadku migrenowych bólów głowy, chociaż tak precyzyjnie nie jestem Ci w stanie wskazać przyczyny, chyba najlepiej byłoby pokazać się u neurologa, pewnie wskazanie będzie wykonanie przynajmniej tomografii komputerowej głowy albo rezonansu, może USG tętnic dogłowowych i inne badania, ale powinien o tym już zdecydować lekarz neurolog
lekarz rodzinny może Cię do niego skierować Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.