Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
27 cze 2012 - 23:34:13
Dzień dobry,

chciałam zapytać czy stosując yasminelle mogę przyjmować zieloną glinkę do picia lub suplementy na bazie chińskiego kordicepsu?
Czy np. jeżeli wypije glinkę o 7 rano a tabletkę wezmę o 18.30 to cz to może zmniejszyć skutecznośc tabletek?
Biorę tabletki od ok 3 lat i chciałam sobie ogólnie trochę oczyścić organizm i go wzmocnić, poza tym łamią mi się paznokcie. Polecono mi krzem ale też ciężko znaleźć jakiś dobry preparat.

Bardzo proszę o radęsmiling smiley

Pozdrawiam smiling smiley Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
28 cze 2012 - 13:16:31
nie wiem nic o zielonej glince albo preparatach na bazie Cordicepsu, proponuję albo zapytać ginekologa który przepisuje Ci antykoncepcję albo przeczytać ulotki dołączone do tych preparatów, wydaje mi się że jeżeli stwierdzono kiedyś działanie osłabiające antykoncepcję to powinno to być ujęte w tej informacji Odpowiedz Cytuj
28 cze 2012 - 18:23:59
W przypadku glinki znalazlam tylko taką informacje zeby ja brac 2 godz po lekach lub 2 godz przed lekami.
Wydaje mi sie że jeżeli pije glinke rano kolo 7 a tabletke łykam kolo 18-19 to nie powinno stanowic to problemu.
Zielona Glinka ma to do siebie ze oprócz łątwo przyswajalnych minerałów pochłania toksyny i zanieczyszczenia z organizmu.

Co do kordicepsu pisze jedynie ze mozna stosować go z wszystkimi lekami. Odpowiedz Cytuj
28 cze 2012 - 18:27:00
Wogóle czy jest możliwe zeby jakis lek, ktory przyjmuje rano mogł miec wpływ na kolejny lek, ktory biore z kolei wieczorem, za jakieś 10 godzin po tamtym??

Pozdrawiam smiling smiley Odpowiedz Cytuj
28 cze 2012 - 19:46:47
Moja pani ginekolog powiedziala, ze niestety nie zna sie za bardzo na srodkach naturalnych i ich wływie na antykoncepcje, z kolei inny lekarz powiedzial mi ze zasada jest odstep czasowy 4-6 godzin miedzy lekami. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
29 cze 2012 - 10:12:40
no widzisz, ciężko cokolwiek powiedzieć na temat takich środków z pogranicza medycyny naturalnej, jeżeli nie pisze nic na temat negatywnego działania na środki antykoncepcyjne to nie powinny mieć one wpływu, ale tak na 100% to nikt Ci tego nie powie
oczywiście lepiej jest stosować te środki w odstępie czasowym od środków antykoncepcyjnych ale to również nie daje gwarancji bo każdy środek działa różnie długo, większość leków projektowanych jest tak aby działały około 24 godziny
w ogóle z usuwaniem toksyn z organizmu to niestety trochę bajka jest
nie ma w medycynie takich środków które byłyby skuteczne
gdyby tak było to stosowano by je w toksykologii przy na prawdę poważnych zatruciach, gdzie tak na prawdę najczęściej pozostaje przyśpieszenie eliminacji toksyn z moczem i dializa bo nie ma leków które usuwałyby toksyny Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.