Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
16 cze 2012 - 08:11:02
witam
od około 3 lat mam pewien problem, raz sie pojawia raz nie. Mianowicie ucisk pod żebrem z prawej w zasadzie cała lprawa strona (z przodu w czasie dnia), jesli sie oprę o cos to czuje jakby ucisk na na wątrobe?!. Nie występuje to za każdym razem jednak często, najbardziej uporczywe z tego wszystkiego jest to ze podczas snu z tyłu pleców czuje ostre łamanie również z prawej , nie moge wyspać sie w żadnej dogodnej pozycji. Te objawy rónież występują co jakis czas, kilka nocy z rzędu i ustępuje. Byłem u lekarza stwierdził refluks ale jestem pewien ze to nie refluks. Wyniki krwi robione 2 lata temu były idealne. Czasem pojawia sie bardzo duzy zakwas tuz przy kręgosłupie (wzdłóż) cieżki do rozmasowania i od niego własnie chyba występuje ten ból pleców.
Przez pierwsze miesiące tej dolegliwosci wyczuwałem z przodu w podżebrzu "guzik" który mogłem wciskać wtedy czulem ból z tyłu pleców (nie wielki ale był) guziczka juz nie ma pozostała tylko ta dziwna dolegliwość. PRzy obieraniu sie, dotyku wyczuwam coś "nie swojego". DOdatkowo przechodze od 2 mscy grzybice języka, nie wiem czy moze mieć to związek z kadnydoza ogólnoustrojową?PROSZĘ O POMOC Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
17 cze 2012 - 22:05:27
a w jakim jesteś wieku?>
czy lekarz badał brzuch?
czy było wykonywane USG brzucha?
czy jakiś czas po posiłku? zwłaszcza po tłustym posiłku te bóle się pojawiają albo nasilają?
nie masz stwierdzonych jakichś problemów z kręgosłupem?
jesteś osobą nerwową? łatwo się stresujesz?
z oddawaniem stolca masz jakieś problemy?
czy te bóle mijają po wypróżnieniu? czy one sprawiają że częściej oddajesz stolec i jest on luźniejszy? Odpowiedz Cytuj
18 cze 2012 - 17:34:20
witam, serdecznie dziekuje za zaiteresowanie.
Mam 28 lat, lekarz "pomacal" brzuch stwierdził ze nic tam nie ma, usg nie było robione. nie zauważyłem aby bóle pojawiały sie po posiłkach, moge nie jesc do popołudnia gdy sie połoze czuje coś nieswojego wewnątrz brzcha, nie koniecznie musze coś jesc. Nie mam problemów z kręgosłupem mialem 15 lat temu badania na skolioze wszystko w normie, chociaż pracuje przy komputerze i lekko sie garbie..łatwo sie stresuje, jetem nerwowy, ostatnio pojawiły sie poblemy przy wydalaniu tj hemoroidy i towarzyszace zatwardzenie. Jesli nie ma hemo wtedy wyprózniam sie tylko rano ale czasem kilka razy, stolec robi sie z kazdym wypróznieniem coraz bardziej "luźny". Ucisk występował teraz 2 dni i ustał przez ostatnią noc.
Ostatnio prowadzilem diete antygrzybiczną wykluczyłem cukry oraz mąke, było lepiej. Bole raczej nie mijaja po wypróznieniu ciezko to nazwać bólem jest to raczej lekki dyskomfort jednak czuje ze coś jest nie tak. Czasem przy gwałtowych ruchac przeskakuje mi cos i wraca na miesce. Ciezko to opisać. Przy wstawaniu rano stane na nogi i ból ustale po 5 minutach nie koniecznie musze sie wypróżniać. Zaden lekarz 1 kontaktu nie dal skierowania na USG... Z góry dziękuje za pomoc! Odpowiedz Cytuj
18 cze 2012 - 17:34:22
Mam 28 lat, lekarz "pomacal" brzuch stwierdził ze nic tam nie ma, usg nie było robione. nie zauważyłem aby bóle pojawiały sie po posiłkach, moge nie jesc do popołudnia gdy sie połoze czuje coś nieswojego wewnątrz brzcha, nie koniecznie musze coś jesc. Nie mam problemów z kręgosłupem mialem 15 lat temu badania na skolioze wszystko w normie, chociaż pracuje przy komputerze i lekko sie garbie..łatwo sie stresuje, jetem nerwowy, ostatnio pojawiły sie poblemy przy wydalaniu tj hemoroidy i towarzyszace zatwardzenie. Jesli nie ma hemo wtedy wyprózniam sie tylko rano ale czasem kilka razy, stolec robi sie z kazdym wypróznieniem coraz bardziej "luźny". Ucisk występował teraz 2 dni i ustał przez ostatnią noc.
Ostatnio prowadzilem diete antygrzybiczną wykluczyłem cukry oraz mąke, było lepiej. Bole raczej nie mijaja po wypróznieniu ciezko to nazwać bólem jest to raczej lekki dyskomfort jednak czuje ze coś jest nie tak. Czasem przy gwałtowych ruchac przeskakuje mi cos i wraca na miesce. Ciezko to opisać. Przy wstawaniu rano stane na nogi i ból ustale po 5 minutach nie koniecznie musze sie wypróżniać. Zaden lekarz 1 kontaktu nie dal skierowania na USG... Z góry dziękuje za pomoc! Odpowiedz Cytuj
18 cze 2012 - 17:34:22
18 cze 2012 - 17:51:57
przepraszam za mały spam powieliło sie III razy, jeszcze dodam ze skrajnie szybko jem, nie znam osoby która je szybciej.. smiling smiley Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.