Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
13 maj 2012 - 19:29:25
Witam wszystkich od jakis 2 miesiecy borykam sie z problem dziwnego bólu ucisku z lewej strony tak jakby pod zebrami wydaje mi sie ze to zoładek nie raz bó ten przeskakuje mi na plecy tak jakby za łopatkę , zdarzało sie również ze pieklo mnie w klatce piersiowej ostatnio tak jakby te objawy ustały natomiast męcza mnie gazy i ten dziwny ucisk towarzyszacy mi w ciagu dnia w szczegolnosci gdy jade samochodem bardzo prosze o pomoc artur 26 lat 170 cm wzrostu . Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
14 maj 2012 - 15:38:33
a czy te bóle w lewej strony pod żebrami nasilają się jakiś czas po posiłku? czy na czczo odczuwasz uczucie ssania w żołądku?
czy miewasz zgagę, refluks żołądkowo-przełykowy, kwaśne albo gorzkie odbijania?
może przyczyną jest właśnie zapalenie błony śluzowej żołądka, wrzody żołądka, refluks żołądkowo-przełykowy
musisz pokazać się lekarzowi rodzinnemu, który ostatecznie to oceni i może przepisze odpowiednie leki albo zrobi dodatkowe badania Odpowiedz Cytuj
14 maj 2012 - 17:49:53
dzis poczułem ze tak jakby nasilaja sie po posiłku wciaz towarzysza mi intensywne gazy , byłem u lekarza rodzinnego robiłem badania krwi ekg usg przeswietlenie płuc i wyniki wyniki sa ok ustał tez bół który miewałem za łopatką ustało rowniez to pieczenie w klatce piersiowej pozostał ten dziwny ucisk drazniacy bół, zgagi nie mam Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
15 maj 2012 - 17:02:14
tak jak pisałem Ci wcześniej, ten ucisk z lewej strony pod żebrami może pochodzić od żołądka (np. zapalenie błony śluzowej żołądka, wrzody żołądka), diagnozuje się to gastroskopią, często jednak w pierwszej kolejności lekarze po prostu decydują się przepisać lek zmniejszający kwaśność soku żołądkowego bez badania i często okazuje się to skuteczne, jednak ostatecznie musi zdecydować Twój lekarz co dalej z tym robić Odpowiedz Cytuj
16 maj 2012 - 17:01:21
Dziekuje bardzo za pomoc udałem sie do lekarza i ten tak tez zrobił przepisał mi antybiotyki i czekam na efekty serdecznie dziekuję za pomoc polecę ta strone znajomym . Pozdrawiam Artur . Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.