Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
07 maj 2012 - 14:25:16
Witam,
kilka dni po okresie ( 0k 3) zauważyłam brązowy śluz o lekkim czerwonym zabarwieniu ( raczej rzadki) i nieprzyjemnym zapachu. Nigdy wcześniej takiego nie miałam. Po 2 dniach śluz zrobił się żółtawy i bezwonny, ale raczej rzadki. Dodam, że w czasie miesiączki ( pierwszy dzień okresu) współżyłam z mężem. Cykl miesiączkowy mam co 36 dni ( raczej regularnie ). Czy to może byc infekcja, bo chyba ciąża jest w tym przypadku niemożliwa?? Odpowiedz Cytuj
08 maj 2012 - 07:58:53
miałam brązowawy śluz przez ok 4 dni, a teraz jest biały i nierozciągliwy, więc chyba nie mam powodów od zmartwienia, bo raczej infekcja mi nie grozi. No chyba że jestem w ciąży.... smiling smiley Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
08 maj 2012 - 20:40:38
jeżeli śluz powrócił do swojego normalnego wyglądu to chyba nie ma się czym martwić, ale warto siebie obserwować
w jakim jesteś wieku?
wykonujesz regularne badania cytologiczne?
czy pojawia się jakieś swędzenie? pieczenie? zaczerwienienie w okolicach narządów rodnych?
jakieś dolegliwości związane z oddawaniem moczu? Odpowiedz Cytuj
10 maj 2012 - 08:27:51
Mam 22 lata. Miesiąc temu byłam u ginekologa i nie wykrył żadnych nieprawidłowości. Nie mam problemu z oddawaniem moczu, nie występuje swędzenie i pieczenie, ale na dzień dzisiejszy śluz jest rzadki i jest go sporo. Natomiast występuje u mnie ból po prawej stronie podbrzusza ( wydaje mi się że to jajnik, ale nie jestem pewna) dosyc ostry i trwa ok 15 minut. Taki ból dokuczał mi w 10 i 12 dniu cyklu( tylko dwa razy, nigdy takiego nie miałam). Cykl występuje u mnie co 36 dni. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
26 sie 2012 - 08:55:06
no a czy wspominałaś swojemu ginekologowi o tym pieczeniu i swędzeniu w okolicach narządów rodnych? nie przepisał Ci na to żadnych globulek dopochwowych czy innych leków?
co do bólu podbrzusza to przyczyny mogą być różne, poza sprawami ginekologicznymi, mogą być one związane również z drogami moczowymi, przewodem pokarmowym, to wszystko trzeba wziąć pod uwagę, ale oczywiście ginekolog może zbadać Cię palpacyjnie np. pod kątem zapalenia przydatków, czy też zrobić USG Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.