Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
24 kwi 2012 - 10:25:16
Peku4:
Witam Proszę o pomoc w zdiagnozowaniu mojej przypadłości. Od około 2 lat cierpie na stulejke. Nie podejmowałem leczenia gdyż mieszkam za granicą i rzadko bywam w kraju , muszę dodac że prowadzę regularne życie seksualne. Przez ten czas skóra na moim napletku wielokrotnie pękała potem się goiła ale za każdym razem napletek stawał się coraz węższy a skóra na nim coraz grubsza. Około miesiąca temu pojawiło się odbarwienie na moim żołędziu mała czerwona plamka teraz rozrosła sie a częśc mojego żołedzia zrobiła sie niebieska na domiar złego skóra na moim napletku pękła ale w tym wszystkim dziwne jest to że nie boli to tak jak zawsze, skóra na napletku też zaczeła zmieniac kolor mam małe czerwone plamki a na szczycie napletka zrobiła sie granatowa. Czy według pana napewno to jest rak? Czy są możliwe inne opcje?.Mam 25 lat. Dziękuje za pomoc

Odpowiedź:
nie, moim zdaniem to wcale nie musi być rak, chociaż nie widzę więc trudno mi tak na prawdę powiedzieć coś konkretnego, może jakiś stan zapalny po prostu, jedno jest pewne, musisz pokazać się lekarzowi który to oceni
stulejki również warto się pozbyć, bo będzie Ci przeszkadzało, a jest to w gruncie rzeczy prosty zabieg Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.