Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
19 kwi 2012 - 16:32:11
Witam i bardzo proszę o pomoc. Mam bardzo uporczywy problem, który utrudnia mi życie w znacznym stopniu. Jestem załamany. Przeszukałem cały internet i nie znalazłem żadnej informacji, więc może tu się czegoś dowiem. Otóż mam problem z odbytem, ewentualnie z jelitami. Z odbytu wylatuje wydzielina podobna do potu (możliwe że to pot) zmieszana z kałem. I to strasznie śmierdzi. Występują przy tym mega gazy. Cały czas chce mi się bekać i pierdzieć. W brzuchu coś bulkocze, strzela. Czasami nie moge wytrzymać w powstrzymywaniu się. A często jest też tak, że gdy powstrzymuje pierdzenie to ludzie i tak czują, że ktoś się spierdział. Dodam że mam 16 lat i byłem kiedyś alergikiem oraz astmatykiem. 2 lata temu te choroby zniknęły jak ręką odjął. Sprawa, którą wam opisałem dręczy mnie od 6 miesięcy. Mam dość tego. Jestem wyśmiewany i ciągle słyszę, że śmierdze. Oczywiście nikt nie mówi mi tego wprost, ale kilka razy słyszałem to przypadkowo i widze jak niektórzy zatykają przy mnie nosy oraz dziwnie się patrzą. A najbardziej wkurzające i dobijające jest to że wszyscy myślą że się nie myje. Czasem jestem tym tak dobity, że nie mam ochoty żyć. Jedynym sposobem, który troche zmniejsza smród to wkładanie pomiędzy pośladki zwinięty papier toaletowy. Nie śmiejcie się, ale tylko to troszke pomaga. Niestety przy pracy, na WF-ie, wszędzie tam gdzie się schylam papier wypada i smród robi się większy. Błagam was o pomoc, jeżeli nie znajde jakiegoś rozwiązania nie ma dla mnie przyszłości. Nie myśle o niczym innym tylko o tym. A i chciałbym jeszcze dodać, że jest mi zawsze cieplej niż innym. W szkole np gdy innym jest zimno mi jest strasznie gorąco. Jeszcze raz prosze o pomoc. Odpowiedz Cytuj
19 kwi 2012 - 22:37:36
nic nie napisałeś czy byłeś z tym u lekarza, jeżeli nie to zrób to jak najszybciej Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
20 kwi 2012 - 18:08:37
no właśnie, byłeś z tym u lekarza? byłeś jakoś badany?
czy rozmawiałeś z kimś o tym problemie? na przykład z rodzicami? przyznają że czuć od Ciebie nieprzyjemną woń?
pocisz się intensywnie pod pachami, w pachwinach, na rękach, nogach?
na pewno trzeba Cię zbadać, podstawowe badnia krwi jak morfologia krwi, OB, CRP, TSH, elektrolity, enzymy wątrobowe i trzustkowe, badanie moczu, badanie kału, badanie przez odbyt, być może badania endoskopowe, wtedy można coś więcej powiedzieć Odpowiedz Cytuj
20 kwi 2012 - 19:32:23
mówiłem o tym mamie, ale nie ma czasu iść ze mną do lekarza. nigdy mi nie mówili że śmierdze, ale po ich zachowaniu wiem że to czują. myuślałem że poradzicie mi coś na odległość, ale właśnie zdałem sobie sprawe że to nie będzie możliwe. cóż musze się z tym borykać, aż sam pójde z tym do lekarza. Odpowiedz Cytuj
20 kwi 2012 - 19:35:02
i jak też wcześniej pisałem ciągle jest mi za ciepło, mam często mokro pod pachami, nawet jak nie jest mi aż tak ciepło Odpowiedz Cytuj
22 kwi 2012 - 15:04:24
Zapomniałem też dodać że mam lekki refluks żołądkowo-przełykowy. Może to coś powiązane z tym? Odpowiedz Cytuj
22 kwi 2012 - 18:50:08
ja myślę , że to raczej skutek tego co masz w brzuchu.nie zwlekaj idż do lekarza nie wstydż się, są gorsze ( bardziej wstydliwe) choroby. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
23 kwi 2012 - 00:24:53
a ja mam takie wrażenie że może to jest Twoje mylne przeświadczenie o tym że cały czas od Ciebie za przeproszeniem "śmierdzi", może sobie wmówiłeś że wszyscy dookoła to czują i źle interpretujesz reakcje ludzi
rodzice na pewno by na to zareagowali
jedyna możliwość która przychodzi mi do głowy to nietrzymanie zwieraczy, ale chyba z tym nie masz problemów, ewentualne nadmierne pocenie się w okolicy odbytu Odpowiedz Cytuj
27 kwi 2012 - 19:32:29
słyszałem od wielu ludzi jak to ode mnie śmierdzi i znowu nie umyłem za przeproszeniem dupy, ale znowu się zesrałem. sad smiley mówisz o nietrzymaniu zwieraczy, da się coś z tym zrobić bez lekarza? Odpowiedz Cytuj
27 kwi 2012 - 19:34:23
przepraszam, ale z nie wiadomej przyczyny nie moge edytować poprzedniego wpisu i zamiast "ale" miało być "albo" Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
27 kwi 2012 - 22:33:21
to tylko taki mój pomysł czysto teoretyczny, nie spotkałem się wcześniej z osobą zdrową, młodą, mającą z tym problem
domowymi sposobami nie da się nic zrobić, musi Cię jakiś lekarz zbadać i stwierdzić czy faktycznie jest jakiś problem
w ogóle to dzieje się tak że brudzisz bieliznę czy nie? bo jeżeli nie to znaczy że kał nie wydobywa się poza zwieracze odbytu Odpowiedz Cytuj
28 kwi 2012 - 19:40:14
bielizny tym nie brudze, ale jeżeli po kilku godzinach przejade papierem między pośladkami to na papierze zostaje brązowy ślad. A także odczuwam dyskomfort chodząc i siedząc, bo ciągle mam tam mokro. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.