Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
07 lip 2009 - 12:03:33
Proszę pomóżcie mi. Jestem zaniepokojona. Dzisiaj po raz pierwszy rano zauważyłam, po załatwieniu się, że stolec był koloru czarnego. Czy to jest groźne? Co powinnam zrobić? Pierwszy raz takie coś mi się zrobiło, wydaje mi się, że nie było w nim krwi. Stolec był czarny, nie wiem czy był smolisty, bo szczerze powiedziawszy nie wiem jak taki smolisty wygląda. Boje się, proszę o odpowiedz. Przepraszam, jeżeli to głupio brzmi. smiling smiley Odpowiedz Cytuj
07 lip 2009 - 12:07:32
Dodam, że miałam ostatnio robione USG jamy brzusznej i wszystko było w normie. A czy to, że jestem dzień po okresie może mieć na to jakiś wpływ.? Odpowiedz Cytuj
07 lip 2009 - 12:17:30
cześć,
kilka dni temu miałam podobnie. Nie jadłaś przypadkiem ostatnio jagód? Odpowiedz Cytuj
07 lip 2009 - 12:20:19
Chyba w sobotę jadłam, a w niedziele tylko łyka koktajlu z jagód. Myślisz, że to może być przez to? Odpowiedz Cytuj
07 lip 2009 - 12:25:44
Ostatnio przez 3 dni zjadłam 2 jagodzianki i 20 dkg jagód luzem. Stolce były czarne. Strasznie się wystraszyłam. Przestałam jeść jagody i wszystko wróciło do normy smiling smiley. Dajmy się jednak wypowiedzieć specjalistom. Odpowiedz Cytuj
07 lip 2009 - 12:34:09
Dzięki smiling smiley Jak tak teraz pomyślę, to ostatnio spać mi się często chce.. Myślisz, że to może mieć jakiś związek z tym stolcem? tongue sticking out smiley Albo to, przez tą pogodę ;] Odpowiedz Cytuj
07 lip 2009 - 12:52:26
Ojej, aż tak to nie mam pojęcia smiling smiley. Na pewno ktoś mądry Ci dzisiaj odpisze i zapyta o co trzeba smiling smiley. Trzymaj się! Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
07 lip 2009 - 23:48:34
ile masz lat?
przyjmujesz jakieś leki? zwłaszcza preparaty żelaza? leki przeciwbólowe/przeciwzapalne? sterydy?
jaki był stolec? uformowany? nie był biegunkowy? nie był cienki?
miałaś kiedyś kłopot z wrzodami?
miewasz bóle brzucha?
nudności i problemy z apetytem?
zauważyłaś aby ostatnio wypadały Ci bardziej włosy lub łamały się paznokcie?

skoro piszesz że ostatnio jesteś bardziej senna to polecam też wykonanie morfologii krwi, być może to jakaś niedokrwistość

jednodniowy ciemny stolec to nie jest jeszcze powód do paniki, gdyby był naprawdę smolisty pewnie wiedziałabyś że taki właśnie jest, jeśli będzie się on pojawiał dłużej albo masz objawy, o które pytałem wyżej trzeba się sprawą zainteresować głębiej Odpowiedz Cytuj
08 lip 2009 - 18:12:36
Mam 19 lat. Nie biorę żadnych leków. W piątek wzięłam jedną tabletkę przeciwbólową rozpuszczalna w wodzie, ale zawsze używam tych samych i nic po nich mi nie było. Sterydów nie zażywam. Stolec był raczej budowy normalnej, nie był biegunkowaty ani cienki. Nigdy nie miałam problemów z wrzodami. Mam bóle brzucha czasami tak na dole brzucha. Czasami jest mi tez niedobrze, ale z apetytem nie mam problemów, mam apetyt. Co do włosów i paznokci, to parę miesięcy temu wypadały mi włosy, paznokcie sie nie łamały, ale teraz jest juz w porządku.
Dzisiaj się załatwiłam i stolec był już chyba normalny, tz. w toalecie to nie widzialam za bardzo jaki ma kolor, ale chyba trochę ciemnawy był, ale na papierze po "potarciu" było jasno brązowe, ale był tam też taki jakby śluz troszkę jasno czeronwy, ale za drugim razem juz go nie bylo. Czy to może mieć zawiązek z tym, ze w pon mialam koniec okresu? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
09 lip 2009 - 05:24:34
raczej z okresem na to niewiele wspólnego
pisałaś o tych łamliwych włosach więc możesz sobie tak profilaktycznie zrobić morfologię krwi
jeśli czarny stolec nie będzie się już pojawiał to myślę że nie ma wskazań do szerszej diagnostyki
bóle brzucha w dolnej jego części mogą wynikać z różnych przyczyn
długo trwają?
są nasilone? Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.