Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
29 mar 2012 - 18:42:04
Witam. Mam 18lat, wspolzycie zaczelam 3msc temu. Praktycznie podczas kazdego stosunku odczuwam mniejszy lub wiekszy bol. Od jakiegos czasu bol ten pojawial sie podczas pierwszych minut i pozniej zanikal, czasem tuz po stosunku bolalo mnie podbrzusze. Nie odczuwam wiekszej przyjemnosci podczas stosunku, w przeciwienstwie do gry wstepnej. Od paru stosunkow wstecz zauwazylam poprawe, praktycznie mnie nie bolal poczatek i sprawialo mi to minimalna przyjemnosc. Jednak glebsza penetracja nie wchodzi w gre, poniewaz zaczyna bolec. Dodatkowo czasem swedzi mnie lechtaczka, jezeli zdarzy sie, ze przez przypadek otre ja wtedy o bielizne, zaczyna puchnac i swedziec bardziej. Wystepuje to raz na jakis czas. Jestem alergikiem, wiec mysle, ze tu sa objawy, tymbardziej, ze czesto swedzi mnie cale cialo.
Od 18.03 mialam miesiaczke, 25.03 (ostatni dzien) kochalam sie z moim narzeczonym, byl to stosunek przerywany. Wczoraj, tj 28.03. podczas zalatwiania swoich potrzeb fizjologicznych, zauwazylam na papierze toaletowym 1 mala, bardzo jasna czerwona plamke krwi, majtki byly czyste, wiec zignorowalam to, wieczorem kochalismy sie i znowu byl to stosunek przerywany. Po, bolal mnie lekko brzuch. Dzis rano wstalam i wszystko bylo normalnie, troche bylam nerwowa. Po lekkim stresie zaczelo bolec mnie podbrzusze. Zignorowalam. Bol robil sie coraz mniej znosny, taki typowy okresowy , wiec jakies 2h temu wzielam tabletki rozkurczowe - przeszlo. Do tego bola mnie krzyze i chyba mam podwyzszona temp. Przy dotyku bola mnie lekko piersi, nie jest to bol taki, jak podczas okresu, nie sa tez nabrzmiale.
Nigdy nie bylam jeszcze u ginekologa. Prosze o rady. Zamartwiam sie strasznie, naczytalam sie o tylu mozliwych schorzeniach, chorobach, ze zaczynam popadac w lekka paranoje.
Pozdrawiam Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
30 mar 2012 - 16:22:02
w takim razie proponuję wizytę u ginekologa, co najmniej z dwóch powodów, zaczęłaś współżycie więc powinnaś się regularnie badać ginekologicznie (plus cytologia) a drugi to właśnie te bóle podczas stosunków, być może masz jakiś stan zapalny dróg rodnych albo przydatków macicy i to powoduje dolegliwości bólowe, lekarz ginekolog musi Cię zbadać aby powiedzieć dokładniej co może być przyczyną Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
30 mar 2012 - 16:23:29
natomiast bóle podbrzusza po stosunku mogą być również spowodowane zapaleniem dróg moczowych, czasami tak się dzieje u kobiet, ponieważ macie krótszą cewkę moczową i dużo łatwiej jest o infekcję, to wszystko trzeba wziąć pod uwagę, ale musi się tym zająć lekarz ginekolog Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.