Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
23 mar 2012 - 18:18:48
hej, mam 28 lat, w wieku 16 lat stwierdzono u mnie skolioze, ok.45 stopni, nie zgodziłam sie na operacje, i wszystko było w porzadku, dbałam o siebie i nie dokuczał mi ból pleców.rok temu zaczęły boleć mnie stopy , najpierw lewa- pięta, a potem tez prawa, zaczełam fisioterapie, lecz nic nie pomagało i nie pomaga do dzisiaj, , stopy bola nadal obydwie, są opuchnięte i bolą całe.Mam też od ok, 6 m-cy okropne kłucie w lewym boku, które promieniuje mi też do pachwiny, nie moge chodzić, ani utrzymać ciężaru swojego ciała gdy prubuje stanąć na lewej nodze.Skolioza niby sie nie powiększyła,dodam tez że często oddaje mocz, fisioterapie robie juz od roku raz w tygodniu, raz w tygodnui chodze na masaz kregosłupa, biore leki rozlużniające mięśnie i ogólnie przeciwbólowe na kości i przeciwzapalne, ale nic nie pomaga, pomocy, czy ktoś wie, co to może być? Odpowiedz Cytuj
23 mar 2012 - 18:44:35
proszę o odpowiedż !!! Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
24 mar 2012 - 13:17:10
a byłaś z tym wszystkim u lekarza?
wiadomo dlaczego bolą i puchną Ci stopy?
bo wydaje mi się mało prawdopodobne aby stopy puchły od kręgosłupa
w jakim jesteś wieku?
czy stopy puchną bardziej po całym dniu a rano jest lepiej?
czy masz żylaki?
czy pojawiają się jakieś drętwienia, mrowienia kończyn dolnych?
czy pojawiają się takie promieniujące wzdłuż kończyn dolnych, rwące, ciągnące bóle?
czy rano jak wstajesz czujesz że jakieś stawy, zwłaszcza te drobne są zesztywniałe i musisz je rozruszać? Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.