Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
15 mar 2012 - 02:15:12
Witam
Proszę o pomoc w zdiagnozowaniu mojej przypadłości. Od około 2 lat cierpie na stulejke. Nie podejmowałem leczenia gdyż mieszkam za granicą i rzadko bywam w kraju , muszę dodac że prowadzę regularne życie seksualne. Przez ten czas skóra na moim napletku wielokrotnie pękała potem się goiła ale za każdym razem napletek stawał się coraz węższy a skóra na nim coraz grubsza. Około miesiąca temu pojawiło się odbarwienie na moim żołędziu mała czerwona plamka teraz rozrosła sie a częśc mojego żołedzia zrobiła sie niebieska na domiar złego skóra na moim napletku pękła ale w tym wszystkim dziwne jest to że nie boli to tak jak zawsze, skóra na napletku też zaczeła zmieniac kolor mam małe czerwone plamki a na szczycie napletka zrobiła sie granatowa. Mam 26 lat Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
18 mar 2012 - 21:27:28
niewiele Ci pomogę, te zmiany trzeba zobaczyć żeby przynajmniej spróbować powiedzieć czy mogą one wynikać ze stulejki i częstego uszkadzania napletka, czy też jest to zupełnie coś innego
na pewno warto wykonać plastykę napletka i mieć spokój ze stulejką
a co do tych zmian to powinien zobaczyć je dermatolog albo przy okazji urolog Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.