Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
02 mar 2012 - 17:42:19
Dzień dobry,
Zacznę od początku,byłam na imprezie na której była moja koleżanka która nie do końca wyleczyła się z grypy żołądkowej,widziałyśmy się następnego dnia i okazało się że jest jednak ciągle chora,ja czułam się słabo,od tamtej pory złapałam jakby przeziębienie, miałam straszny katar i bolało mnie gardło,ale wyleczyłam się w jeden dzień ferwexem i rutinoscorbinem,minęły 4dni,i zauważyłam że zrobiły mi sie takie małe czarne kropki na podniebieniu,(zdj.1)nie bolały, ale gardło trochę mnie boli,nie wiedziałam co to jest więc tylko wypłukałam usta płynem antbakteryjnym do ust i wodą utlenioną.

Następnego dnia rano dobrze sie czułam,aż do momentu jak w południe tak nagle poczułam sie słabo,mdliło mnie ,kręciło mi sie w głowie i zaczęłam wymiotować,tak z 3-4 razy tego dnia.
Następnego,czyli dzisiaj już nie wymiotuję,ale kręci mi sie w głowie,cały dzień spałam,ale itak czuje sie słabo,a plamki na podniebieniu powiększyły się i teraz wyglądają jak duże białe plamki z czerwonymi obwódkami.nie mam gorączki,
plamki nie bolą,ale czuję że mam coś w gardle.
Aha,i tydzień wcześniej skończyłam brać antybiotyk unidox,który brałam przez parę miesięcy(przepisany przez prywatną dermatolog na trądzik)

Czy to może być coś poważnego?
Wizytę u lekarza mam dopiero za 2 tygodnie. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
05 mar 2012 - 23:02:03
nie, raczej nie wygląda to na nic poważnego, może faktycznie antybiotyk miał tutaj jakieś znaczenie bo on niszczy fizjologiczną florę bakteryjną
być może jutro będziesz się już dużo lepiej czuła, to faktycznie może być jakieś zatrucie przewodu pokarmowego albo infekcja bakteryjna
masz gorączkę? obniżoną temperaturę ciała? bóle kości i mięśni? ogólne rozbicie? Odpowiedz Cytuj
07 mar 2012 - 00:32:10
Dziękuję bardzo za odpowiedź!
nie miałam gorączki,ale obniżoną temperaturę,
jak szukałam jakich informacji w internecie to moje objawy zgadzały się z "ostrym wirusowym zapaleniem migdałków"
ale teraz już dobrze się czuję,a plamki same zniknęły.
wyleczyłam się płucząc gardło naparem z szałwii i neo-anginem smiling smiley Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
10 gru 2012 - 18:11:51
no i bardzo dobrze, neoangin działa odkażająco, podobnie jak płukanie jamy ustnej i gardła wywarem z szałwi czy rumianku
to co pokazałaś na zdjęciach to wyglądało po prostu na jakieś afty, chyba nie ma sensu się rozwodzić nad problemem jeżeli już samo zniknęło
gdyby nawracało to wtedy można pomyśleć czy jest jakaś konkretna przyczyna która wymaga wyeliminowania Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.