Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
02 mar 2012 - 02:15:05
witam mam 27 lat jestem w 4 miesiacu ciazy, od ponad miesiaca mam silny bol odczuwalny w okolicy lewej piersi i czasem lopatki, bol jest bardzi silny i nie do zniesienia kiedy pruboje wstac z lozka, kaszlne lub kichne, jest to bol rwacy trudno okreslic czy to miesien czy kosc...mieszkam za granica nie mialam jeszcze zaleconych zadnych adan lekasz narazie przepisuje mi kolejne tabletki przeciwbolowe. prosze o pomoc w wyjasnieniu przyczyn bolu i leczeniu Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
05 mar 2012 - 22:06:17
a to jest taki ból jakby dotyczący ściany klatki piersiowej? czyli mięśni albo żeber? takie bóle nie są zazwyczaj szczególnie niepokojące, mogą wynikać właśnie z zapalenia mięśni ściany klatki piersiowej, nerwobólów, lekarz próbuje CIę leczyć przeciwbólowo, może do tego dołączyć zabiegi, jeżeli nie pomoże to można wykonać podstawowe badania
nie przewiałaś się gdzieś? nie nadwyrężyłaś sobie nic?
masz stwierdzone jakieś problemy z kręgosłupem?
to nie jest taki opasający ból? biegnący dookoła wzdłuż żeber? Odpowiedz Cytuj
07 mar 2012 - 14:27:29
to nie jest bol opasajacy iraczej boli tylko sciana zeber, miesni a nie glebiej ale podejzewam ze najprawdopodobniej mnie przewialo tylko jak to leczyc??zaczelam troche rozruszac ta okolice i pomalu bol puszcza smiling smiley Odpowiedz Cytuj
07 mar 2012 - 14:31:33
ale jakies 6 lat temu wykryto u mnie roznice w dlugosci konczyn, coprawda niewielka bo 1,5 cm ale wpynelo to na moja postawe- lekkie skrzywienie kreglosupa jak rowniez kosci miednicy nie sa na tym samym poziomie, nosze wkladke wyrownujaca. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
10 mar 2012 - 13:31:15
leczenie jest głównie objawowe, dolegliwości powinny z czasem same ustąpić, jeżeli bóle są silne to zaleca się doraźnie leki przeciwbólowe, do tego można próbować zabiegi fizjoterapeutyczne, na przykład jakieś lampy, pola magnetyczne czy inne cuda no i unikać przewiania tej okolicy Odpowiedz Cytuj
23 mar 2012 - 03:01:20
serdecznie dziekuje za pomoc Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.