Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
01 mar 2012 - 19:32:31
Witam.2 lata temu przeszedłem zabieg usunięcia wodniaków i fiksacji jąder.Od tego czasu mam ból podczas rozpoczęcia oddawania moczu,w szpitalu byłem cewnikowny,po tym zdarzeniu można powiedzieć oddawałem mocz 'żyletkami'.Czy mogłem doznać przez to jakiegoś urazu? Późniejsze zwężenie cewki? Również do teraz z różnymi nasileniami bolało mnie pod prawym jądrem,podejrzewam że szwy po fiksacji.Któregoś razu tak mnie rwało to miejsce szukając przyczyny bólu,i przy samobadaniu naderwałem chyba to miejsce fiksacji,tak jakby odkleiła się szew który był przymocowany od spodu penisa do jądra.Spowodowało to obrzęk i wzrost temperatury w tym miejscu.Do dzisiaj to miejsce jest lekko ocieplone,przy dotyku sie wzmaga.Czy mogłem coś uszkodzić? Popsuć zabieg fiksacji? Zrobiłem również posiew moczu-jałowy,posiew nasienia bakterie -E.Coli ,Morganella Morgani.Lecze sie chwilowo u pediatry ponieważ musiałbym długo czekać za wizytą u urologa.Wg antybiogramu dostałem gentamycyne 5 zastrzyków,i zaczęłem brać ciproflaksocyne wstęnie przepisaną na 10 dni.Czy to leczenie jest odpowiednie? Czy może dłużej brać Ciproflaksocyne a może jeszcze coś innego wg antybiogramu?Po oddaniu stolca,czuje ze krople moczu zostają w cewce i znowu musze oddać mocz.Dziękuje za wszelkie sugestie i porady,jestem tym podłamany. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
04 mar 2012 - 13:09:09
myślę że gentamycyna i ciprofloksacyna są wystarczające, ale odnośnie tego zabiegu urologicznego to Ci nie pomogę i nic nie doradzę ponieważ nie znam się na tym, nie widziałem nigdy nawet tego typu zabiegu więc trudno mi cokolwiek wywnioskowac Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.