Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
27 lut 2012 - 21:30:59
Dzień dobry. Martwię się gdyż od ok. 5 dni boli mnie brzuch,kiedy pojawią się gazy lub pójdę się załatwić przestaje. Oprócz tego pojawił się u mnie dziwny śluz występuje w czasie gazów lub przy załatwieni się. Jeśli chodzi o stolca to kolor nie przypomina innego, mogę się załatwić, jednak nie zawsze są momenty kiedy bardzo mnie przyciska a wydobywa się tylko śluz. Śluz jest koloru przeźroczystego z kawałkami czego jasno brązowego(przypuszczam że to może być kał). Dodam jeszcze że te objawy zaczęły się pojawiać w czasie kiedy byłam chora na anginę i brałam antybiotyki, jednak dodam że tabletki osłonowe również brałam ale nie przy każdej dawce antybiotyku. Mam dopiero 13 lat, miesiączkuje nie regularnie od ponad roku. Czy obejdzie się bez wizyty u lekarza? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
01 mar 2012 - 17:51:13
a w której części brzucha są te bóle?
czy to jest nadbrzusze? wysokość pępka? podbrzusze? po której stronie?
jaki charakter mają te bóle? czy one gdzieś promieniują?
czy oddawanie stolca przynosi przynajmniej chwilową ulgę?
nie masz nudności? gorączki? jakichś dolegliwości związanych z oddawaniem moczu? Odpowiedz Cytuj
02 mar 2012 - 19:51:53
Bóle występują w okolicy pępka, muszę jednak dodać że po spożyciu Nospy bóle przeszły. Tak czasem ból promieniuje. Ból się zmniejsza bo oddaniu stolca. Nie mam innych dolegliwości i problemów. Dodam jeszcze że teraz śluz stał się bardziej brązowy. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
06 mar 2012 - 21:08:17
a gdzie ten ból promieniuje? do pleców? do krocza czy może jeszcze w inne miejsca?
to że bóle te często powodują oddawanie stolca a po wypróżnieniu bóle mijają może świadczyć po prostu o czynnościowych zaburzeniach przewodu pokarmowego, może być to związane ze stresem, nie jestem Ci jednak w stanie powiedzieć że tak jest na pewno, optymalnie byłoby pokazać się lekarzowi rodzinnemu, zrobić podstawowe badania i ostatecznie wykluczyć inne przyczyny bólów brzucha Odpowiedz Cytuj
07 mar 2012 - 19:53:55
Nie mogę wskazać dokładnego miejsca promieniowania, czasami ból pojawia się w bokach. Muszę dodać że teraz prawie nie ma go już wcale a to dzięki Nospie co dziwne wzięłam ją tylko raz. Teraz mam bardzo silne gazy przy których występuje śluz. Przyszło mi teraz do głowy czy może to się pojawiać w czasie problemów z wątrobą. Mam te problemy ponieważ biorę leki na epilepsje i na ostatnich badaniach wyszło że mam malutki problem z wątrobą, zaczęłam więc brać tabletki ziołowe polecone przez lekarza, brałam je aż do wykończenia pudełka było to jednak dosyć dawno. Czy to może być od wątroby? Odpowiedz Cytuj
07 mar 2012 - 20:09:06
Mam to samo od 2 dni
Gorączkuje , czuje się osłabiona , i miewam bóle podbrzusza ;/ Odpowiedz Cytuj
07 mar 2012 - 20:09:46
i mój stolec zmienił kolor na bardziej ciemniejszy niż był rano . Odpowiedz Cytuj
08 mar 2012 - 19:52:35
Aha. Ja nie gorączkuje, czuje się dobrze oprócz bólu brzucha. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
09 sty 2013 - 21:07:08
Afrodziaczek:
leki na epilepsję mogą nadwyrężać wątrobę, może się to objawiać wzrostem poziomu aminotransferaz (AspAT, AlAT) co wychodzi w badaniach krwi, nie sądzę jednak aby to było związane z Twoimi dolegliwościami bólowymi, które są mało charakterystyczne i trudno na podstawie samego opisu przez internet, stwierdzić ich źródło
najlepiej zbadać się u lekarza rodzinnego, podejrzewam że to nic poważnego,jeżeli stwierdzi podobnie to może zalecić coś regulującego pracę przewodu pokarmowego albo w ogóle zostawić to, powinno samo minąć Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
09 sty 2013 - 21:17:55
Żaneta:
piszesz, że bóle brzucha są dopiero od kilku dni, do tego pojawiła się gorączka, tak więc najprawdopodobniej jest to sprawa infekcyjna, albo jakiś stan zapalny w jamie brzusznej/miednicy
trudno tutaj powiedzieć coś więcej bo trzeba Cie zbadać, może to być na przykład infekcja przewodu pokarmowego, mogą być sprawy ginekologiczne, zapalenie dróg moczowych ale również na przykład wyrostek robaczkowy, dlatego najlepiej byłoby pokazać się u lekarza rodzinnego, żeby Cię zbadał i powiedział co o tym sądzi Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.