Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
23 lut 2012 - 08:07:01
Witam! Od listopada 2011 po przebudzeniu pojawia się krew w ślinie i to dosyć wyraźnie, zauważyłam, że mam suchośc w ustach, czy to może być spowodowane suchym powietrzem wewnątrz pomieszczenia?Byłam juz u laryngologa, specjalisty chorób płuc, neurologa i nikt nie zna przyczyny. Mam watpliwy wynik Wstern Blot na boleriozę, a w zasadzie moim zdaniem bolerioza tkwi we mnie, tyle, ze przedawniona na co wskazuje wynik w klasie IGG-33.4 (ELISA), western blot do powtórki w maju. Czy to może byc chlamydia pneumoni? czytałam o podobnych objawach na któryms z forum. Juz sama nie wiem co mi jest?Zaczeło się w lutym 2011, ból kolana, potem drugiego, dziwne nerowbóle nocne w okolicach klatki piersiowej, potem czerwiec-silny ból kręgosłupa, od kilku lat co jakis czas morfologia(hemoglobina, krwinki czerowne) ponizej normy, żelazo-poprawia sięi za jakis czas znowu.Wykonałam trochę badan wymuszajac wrecz od lekarzy, częsc na włąsny koszt. Jakie badanie powinnam zrobić, żeby znaleźc przyczynę krwioplucia, bo może to jakas groźna choroba,od listopada 2001 mam częste zawroty głowy, czuję się wtedy jak pijana, neurolog zlecił TK głowy, ale to będzie dopiero w maju, o zgrozo!Prosze o jakies wskazówki, bo tracę juz nadzieję, ze komukolwiek uda sie znaleźc przyczynę moich dolegliwosci. Z góry dziekuję, Pozdrawiam! Odpowiedz Cytuj
23 lut 2012 - 08:11:28
wkradł się drobny błąd, od roku 2011 a nie 2001smiling smiley Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
24 lut 2012 - 10:10:15
jeżeli byłaś z tą krwią w ślinie u laryngologa i innych lekarzy i nic nie znaleziono więc może po prostu trzeba dać sobie spokój z szukaniem na siłę choroby? przecież wystarczy że doszło do niewielkiego uszkodzenia śluzówki np. w nosie i już trochę krwi mogło się pojawić w ślinie
w jakim jesteś wieku? Odpowiedz Cytuj
25 lut 2012 - 08:11:39
Witam! Mam 46 lat, a krew w ślinie to nie jednorazowy incydent, pojawia się od listopada, co kilka dni, a bywa, że i codziennie po przebudzeniu.Dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
27 lut 2012 - 20:49:26
może po prostu nie powinnaś się tym tak bardzo przejmować, jeżeli badał Cię laryngolog, pulmonolog i nic nie stwierdzili, nie stwierdzili też potrzeby dodatkowej diagnostyki w tym kierunku to trzeba przyjąć że jest dobrze i tyle, widocznie nie ma poważnej przyczyny tego krwioplucia, ewentualnie jeszcze można wziąć przełyk pod uwagę i wykonać gastroskopię, ale to już ze swoim lekarzem powinnaś rozważyć Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.