Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
22 lut 2012 - 19:53:38
witam, mam 16 lat, od niedawna, około sześciu dni miewam bardzo silny jakby uścisk, pod żebrami na żołądku, w okolicy przepony, ciężko określić, ehe dodam że też mam nerwice lękową, lecz całkowicie ten ucisk różni się od moich objawów nerwicy, nigdy tego nie miałem

jest to uczucie jak bym miał podwinięty żołądek i ciężko by się nabierało powietrze, ciężko nabiera się powietrze i czuje jakby jelita i wszystko ugniatało mi płuca, wiem że to nie możliwe, łapią mnie w różnych momentach, przeważnie mam cały czas, najgorzej jak siedzie, czuje jak by mi się brzuch wciągał i jak by tam coś uciskało, cięzko nabiera się powietrze, najgorsze jest to uczucie jak by mnie coś ''smyrało'' mdłości jak bym musiał zwymiotować, taki jakby ''skurz żołądka''

zaczęło się jak wziąłem tablętkę na przeczyszczenie Bisacydol VP, z powodów ... ale o tym nie musze mówić, czy musze się tymi dusznościami przejmować ? czy one mogą zrobić, a nawet ''zabić'' mnie ?

dziękuje za odpowiedz Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
24 lut 2012 - 00:47:46
myślę że te duszności czy ucisk w klatce piersiowej czy też w nadbrzuszu nie jest aż tak groźny, myślę że trzeba wszystko sprawdzić, posłuchać płuc, serca, zrobić EKG, podstawowe badania krwi i poszukać przyczyny, jeżeli lekarz uzna że mogą to być dolegliwości żołądkowe, albo żołądkowo-przełykowe to może przepisać odpowiedni lek przeciwwydzielniczy i powinna być po nim poprawa Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.