Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
14 lut 2012 - 22:51:47
Witam, bardzo nagle dostałam dziś wysokiej gorączki ponad 39 bez żadnych innych objawów (wiadomo czuję się jak osoba z gorączką). Nie mogę jej zbić lekami przeciwgorączkowymi. Co to może być? Na nic poważnego nie choruję, nie boli mnie gardło, nie mam kataru. Czy mam czekać na rozwój choroby? (jeden dzień to za mało?) Mam 29 lat, prowadzę normalny tryb życia. Odpowiedz Cytuj
14 lut 2012 - 22:54:52
Aha i jako dziecko przeszłam różyczkę bo chyba miałam wówczas pierwszego dnia podobne objawy. Odpowiedz Cytuj
Pomocnik forum
wieka-58
14 lut 2012 - 23:05:06
Taka wysoką goraczką może się objawiać np.grypa,
leki to najwyżej zbiją temp. o kilka kresek,rób też chłodne okłady na głowę i poczekaj na rozwój sytuacji. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
16 lut 2012 - 12:27:39
zrobisz jak zechcesz, do lekarza rodzinnego zawsze możesz się udać, zbada Cię i powie Ci co to może być
czy czujesz ogólne rozbicie? bóle kości i mięśni?
to faktycznie może być po prostu grypa, ale nie jestem Ci tego w stanie powiedzieć na pewno Odpowiedz Cytuj
24 mar 2012 - 14:34:26
wracając do tej gorączki - przeszła sama po dwóch dniach - bez żadnych innych objawów Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
21 gru 2012 - 06:45:47
skoro gorączka minęło po kilku dniach i pozostajesz bez żadnych innych dolegliwości to być może po prostu była to jakaś infekcja wirusowa i tyle
generalnie jeżeli takie nawroty niewyjaśnionej gorączki by się pojawiały ponownie to proponuję wizytę u lekarza rodzinnego, zbadanie, wykonanie dodatkowej diagnostyk w celu określenia co jest przyczyną Odpowiedz Cytuj
21 gru 2012 - 11:49:23
Prawdopodobnie byla to wirusowka, w brew pozorom nie dotyka ona otylko maluszkow, czasami dochodza do tego biegunki lub wymioty, ale czasami pojawia sie tylko goraczka i ustepuje sama w ciagu 3 dni. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
21 gru 2012 - 17:32:35
i ta też najprawdopodobniej było, nie zawsze infekcja wirusowa daje inne wymierne objawy
gorączka raczej nie bierze się znikąd i zawsze jest jakaś przyczyna ale w Twoim wypadku najprawdopodobniej jest to właśnie jakaś przejściowa infekcja, jeżeli nie będzie się nic działo to myslę że spokojnie możesz sprawę tak zostawić jak jest Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.